2737
2739
بله 

الان چن وقته ازدواج کردین و اینکه راضی هستین و همون شرایطی که میخاستین همسرتون دارن؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روح بنده خدا خبر نداره من عاشقشم🥴😂

فامیله یا غریبه 

چجور آدمیه

بیشتر توضیح بده کمکت کنم گلم

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       
2728

لایک

پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
فامیله یا غریبه  چجور آدمیه بیشتر توضیح بده کمکت کنم گلم

فاميله،چهارسال پيش وقتي دبيرستاني بودم گفته بودن مامانم گفته بود درس ميخونه بعد درسش...ديگه پيداش نشد،ما چون يه شهر ديگه هستيم چن سال يه بار هم همو نميبينيم ولي امسال عيد ديدمش همش يواشكي نگا ميكرد در همين حد😐من حاضرم براي اينك بهش برسم هر چله اي هرچقدم سخت باشه بخونم اگه كمكم كنين ممنون ميشم🥺🌹

2738

یکی تو این سایت گفت ۴۰ روز هر شب زیارت عاشورا میخوتده رسیده بهش

یه ذکر عالی هم دارم ولی ۶۰ روزه روزی ۴۰۰ بار باید بگی طولانی هستش ولی حتمیه رد خور نداره.

بزار افطار کنم پیداش کردم میفرستم برات😘مغزم کار نمیکنه الان

میشه برای ازدواجم یه صلوات بفرستید ممنونم

من چله حق شناس نگرفتم فقط شروع کردم به خوندن  چله ی زیارت عاشورا و هر روزش دعاا به اینکه یه آدم صالح و سالم نصیبم بشه ترجیحا اگه اونیکه دوسش دارم باشه چه بهتر تقریبا تو روز 20ام قضیه مون جدی شد 4روز پیشم دقیقا روز آخر چله عقد کردیم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
پس من چرا هیچ وقت نذر نکردم و چله نگرفتم واسه ازدواج 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

ازدواج داريم تا ازدواج منم هر چي خاستگار دارم رد ميكنم 🥴يه نفر خاصو ميخام ،شايد شما كسيو دوس نداري عشقم🥺

یکی تو این سایت گفت ۴۰ روز هر شب زیارت عاشورا میخوتده رسیده بهش یه ذکر عالی هم دارم ولی ۶۰ روزه روز ...

این ذکر۶۰ روزه فقط بدای ازدواج باشخص مدنظرهست

یا میشه کسی تو و ذهنت نباشه و فقط یه کیژگی هایی مدنظرت باشه؟

2706