2733
2734
عنوان

چطور با دوست روانیم کات کنم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اسی من یه دوست همینطور داشتم الان 8 ماهه بلاکش کردم اگه پیام سین نمیکردم زنگ میزد موبایل خودم،مامان ...

حالا خوبه این مجازیه:(

شماره ننه بابامو نداره ولی خیلیییی پر روعه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

همین الان کات کن تا مریضی اعصاب نگرفتی😑 

یه متنی هس نوشته بود آنکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد ، بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد .

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!  
همین الان کات کن تا مریضی اعصاب نگرفتی😑  یه متنی هس نوشته بود آنکه عیب دگران پیش تو آورد و شم ...

مشکل همینه که چطور کات کنم چون یه روز گف قول بده هیچ وقت تنهام نزاری حیلی دوست خوبی هستی منم جوگیر شدم قول دادم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
مشکل همینه که چطور کات کنم چون یه روز گف قول بده هیچ وقت تنهام نزاری حیلی دوست خوبی هستی منم جوگیر ش ...

یه دعوا راه بنداز مثلا همین حرفش بهونه خوبیه یه بار خجالت نکش و از سرت بازش کن یه عمررر راحت شو نون و آبت که ازش نمیاد ولش کن بره

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!