2733
2734
عنوان

چطور با دوست روانیم کات کنم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 103 پست
اين چت حساس شدي چرابهت بر ميخوره

بخاطره همه چیزایی که دوساعت تو پشت اول توضیح دادم و دورو بودنش می خوام کات کنم عزیزم

بهم بر می خوره چون خودش و خانوادش روزه نمیگیرن گیر داده به خانواده من اصلا به اون چه؟

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطره همه چیزایی که دوساعت تو پشت اول توضیح دادم و دورو بودنش می خوام کات کنم عزیزم بهم بر می خوره ...

خب اطلاعات زياد در اختيارش نذار

بعدم باهم همزمان چت نكنيد

مثلا وقتهايي ك پيام ميده تو نرو سراغ جواب دادن

ي موقع ك ميدوني وقت ازادش نيست جوابش بده سريع نت خاموش كن

چت همزمان برا اين رابطه خوب نبست

غیبته دیگع حال میده بنظرم تو جنبتو بالا ببر

اره خب غیبت حال میده ولی اولا که گناهه و من دلم نمی خواد گناه کنم

دوما غیبتم یه حدی داره وقتی بلند میشه عکسای دو نفرشون و می فرسته قیافه دوستشو مسخره می کنه چتای خصوصیشون و می فرسته واقعا قابل تحمل نیست دیگه

بعدم پشت سر منم همین کارا رو می کنه من یه سال و نیم این کاراش و تحمل کردم ولی خوب که نمیشه هیچ بدتر میشه

2728
خب اطلاعات زياد در اختيارش نذار بعدم باهم همزمان چت نكنيد مثلا وقتهايي ك پيام ميده تو نرو سراغ جوا ...

همزمان باشه یا نباشه براش فرقی نداره اون اسکرین و عکسا رو می فرسته غیبتاشو می کنه بعدشم نتشو خاموش می کنه بعدا میاد اگه جوابشو نداده باشم هی دوباره پیام میده

اره خب غیبت حال میده ولی اولا که گناهه و من دلم نمی خواد گناه کنم دوما غیبتم یه حدی داره وقتی بلند ...

همچنان معتقدم شما جنبت پایینه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
من خواهرمم هست ولی خب خواهرم و تحمل می کنم ولی دلیل نمی بینم بخوام دختر مردم و تحمل کنم👱‍♀😖

من خواهرم 20 سال 15 سال بزرگتره توهمه کارام دخالت میکنه نظرمیده حتی به درس خوندنم .واقعا نمیکشم ازخانوادم متنفرم کلا .باید مستقل بشم خودمونجات بدم .بزن بلاک کن اینو .خودم دختراروم و مهربونی ام اصلا به خودم اجازه نمیدم توزندگی خواهربرادرم نظربدم ببین جی به روزم اوردن که ازمادرم هم بیزارم و الان قهریم

2740
من خواهرم 20 سال 15 سال بزرگتره توهمه کارام دخالت میکنه نظرمیده حتی به درس خوندنم .واقعا نمیکشم ازخا ...

وای دقیقا خواهرت مث مامان منه باورت نمیشه حتی تو دسشویی رفتن هم بهم گیر میده میگه الان باید بری دسشویی الان باید بری فلان جا الان باید اینو بخوری دلم سیره ازشون😥

الانم دارن درباره درس خوندم با خالم تصمیم میگیرن یه دقه کتابمو برداشتم درس بخونم الان میاد میگه نخون مشکل من اینه مامانم نمی زاره درس بخونم😥💔

با کل خانوادش درباره زندگی من تصمیم میگیرن من یه رباطم که برنامه ریزیم می کنن هر کار اونا بگن باید بکنم منم واقعا خسته ام

در کل مامانم ادم شکاکیه اذیتم می کنه:( ولی خب دیگه جواب دختره رو نمی دم

چه بد خوب اگه اینجوریه بلاکش کن منم یه دوست نما داشتم چند سال باهاش بودم ازدواج کرد سیصد شصد درجه عوض شد قبل ازدواج یه جور بود بعد ازدواج یه جور دیگه شد فقط بخاطره اینکه من تنها بود به غیر از اون هیچ کسی نداشتم فقط ازم سو استفاده میکرد دختر بعد ازدواج واقعا یه دختر کثیف بدرد نخور شد منم دیگه دیدم این دوستی دیگه بدرد نمیخوره باهاش کات کردم

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
چه بد خوب اگه اینجوریه بلاکش کن منم یه دوست نما داشتم چند سال باهاش بودم ازدواج کرد سیصد شصد درجه عو ...

خوب خدا رو شکر که خودتو راحت کردی منم باید همین کارو کنم مرسی بابت راهنماییت

عزیزم جوابشو نمیدم دیگ این قد پیام میده میگم شاید کار مهمی داره از این به بعد اصلااا دیگه جوابشو نمی ...

بی بلا💚

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوب خدا رو شکر که خودتو راحت کردی منم باید همین کارو کنم مرسی بابت راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم فدات عزیزم آره هردچه زودتر این کار رو کنی اعصاب خودتو راحت میکنی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

عزیزم بیا برو پیش یک مشاوره خوب تا قشنگ بهت کمک کنه. هرکس اینجا فقط نظر شخصیشو میگه که بهت کمک خاصی نمیکنه. من کلی مشاور و روانشناس عوض کردم هیچ کدومشون به درد نخوردن فقط الکی پولمو دور ریختم اما بالاخره یدونه خوبشو پیدا کردم که مشکلمو حل کرد. شمارشو واست میذارم ازش وقت بگیر. مشاوره حضوری و تلفنی هم میده

09351305590 دکتر خشایار نعماوی زاده