2726
عنوان

چطور با دوست روانیم کات کنم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 103 پست
بده خب منم گشنم میشه شعورش نمی رسه:(

سلام عشقم ن بابا یکم دیوونس جدی نگیر😁😁

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بابا خو جوابشو نده دیگه وقتی یکی بهت بدی میکنه وظیفه نداری خوبی کنی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا خو جوابشو نده دیگه وقتی یکی بهت بدی میکنه وظیفه نداری خوبی کنی

عزیزم جوابشو نمیدم دیگ این قد پیام میده میگم شاید کار مهمی داره از این به بعد اصلااا دیگه جوابشو نمیدم چشم❤️

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
سلام عشقم ن بابا یکم دیوونس جدی نگیر😁😁

سلامممم عشقمممم خوبیییی کارات خوب پیش میره؟

من همش به یادتم سر همه نمازام اولین نفر واست دعا می کنممم❤️❤️❤️💕❤️💕💕❤️❤️😎

2728
سلامممم عشقمممم خوبیییی کارات خوب پیش میره؟ من همش به یادتم سر همه نمازام اولین نفر واست دعا می کنم ...

واییییی بهاردورت بگرده الهی🥺❤اخ چقدتوماااااهی 

خداروشکر فعلن ک پیش میره

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
واییییی بهاردورت بگرده الهی🥺❤اخ چقدتوماااااهی  خداروشکر فعلن ک پیش میره

نگردییی من دورت بگردم عزیزم ماه تر از تو که نیستم انشالله هر چی زود تر راحت بشی گلم زندگی خیلی خوبی رو شروع کنی بعدش💕❤️

نگردییی من دورت بگردم عزیزم ماه تر از تو که نیستم انشالله هر چی زود تر راحت بشی گلم زندگی خیلی خوبی ...

قربونت برع بهاااار🥺🥺🥺🥺❤❤❤❤آمین🤲🤲🤲

وااای من روزه ام دلم رفت 😐😂😂بازخوبه دوستته میزاریش کنار.منوو بگو باخواهرم که رومخمه چیکارکنم اه .اونم 15 سال بزرگتره هیچیییییی نمیتونم بهشبگم سلیطه و جیغ جیغی هس ،توهمه کارااام نظرمیده و دخالت میکنه

مشکل همینه که چطور کات کنم چون یه روز گف قول بده هیچ وقت تنهام نزاری حیلی دوست خوبی هستی منم جوگیر ش ...

ببخشیدا چه حوووصله ای داریااا ،زن وشوهررر به همدیگه قول میدن تا اخرین لحظه وفادارباشن و کنارهم باشنبعدمیبینی طلاق گرفتن .الان لنگ یه قوول هسی .ول کن توروخدااا .

وااای من روزه ام دلم رفت 😐😂😂بازخوبه دوستته میزاریش کنار.منوو بگو باخواهرم که رومخمه چیکارکنم اه . ...

من خواهرمم هست ولی خب خواهرم و تحمل می کنم ولی دلیل نمی بینم بخوام دختر مردم و تحمل کنم👱‍♀😖

2706