2737
2734
عنوان

چطور با دوست روانیم کات کنم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

این همه آدم قول میدن میزنن زیرش تو هم اگه خودتو خانواده اتو دوست داری بزن زیر قولت با این دوست نما کات کن اسم اینو که نمیشه گذاشت دوست اگه من جای تو بودم شماره امو عوض میکردم خیال خودمو راحت میکردم

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
این همه آدم قول میدن میزنن زیرش تو هم اگه خودتو خانواده اتو دوست داری بزن زیر قولت با این دوست نما ک ...

کاش میشد شمارمو عوض کنم

بنظرتون چه بهونه ای بیارم مامانم شمارمو عوض کنه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

خوب باهاش اتمام حجت کن بگو اخلاق من اینطوره ، بیا به عقاید هم احترام بذاریم ،  شرایط خودتو براش بگو ، بگو از این کارا خوشم نمیاد ، اگه دوست داری که دوستیمون پایدار باشه پس پیش من اینکارا ممنوعه ، اگر نه همین الان به دوستیمون خاتمه بدیم بهتره  

البته یه مقدار با حالت مظلوم نمایی و خواهش ولی محکم 

کاش میشد شمارمو عوض کنم بنظرتون چه بهونه ای بیارم مامانم شمارمو عوض کنه

راستش بگو  بگو که میخوام از دست یه نفر خلاص بشم بگو من فکر میکردم دوستمه ولی الان به نتیجه رسیدم دیدم این فقط یه دوست نماست 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
راستش بگو  بگو که میخوام از دست یه نفر خلاص بشم بگو من فکر میکردم دوستمه ولی الان به نتیجه رسید ...

اون وقت خفم می کنه فک می کنه دوست پسر دارم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
اون وقت خفم می کنه فک می کنه دوست پسر دارم

خوب بگو دختره نشونه مامانت بده مگه دروغ میگی 

می ترسم سر خودم بیاد😥

عزیزم این آدم خوبی نیس که تو حق داری بزاریش کنار ، مشکل از اونه و تو هیچ تقصیری نداری

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!