2737
2739
عنوان

من چطوری معلم شمممم؟؟؟؟

190 بازدید | 15 پست

۲۵سالمه 

دیپلمم

چ راهی برم

ب زبانم علاقه دارم

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

منم مثل تو گفتن لایکم کن

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برو رشته زبان بخون چون الان از کنکور زبان فقط میشه معلمش شد

دانشگاه دولتی منظورته؟ 

با پیام نور و ازاد هم میشه؟ 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
دانشگاه دولتی منظورته؟  با پیام نور و ازاد هم میشه؟

ببین کنکور زبان باید بدی برای رفتن به فرهنگیان چون اونجا از اولم حقوق داری آزاد و اینارو نمیدونم

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
نمیشه عزیزم تا کنکور بدی و بخوای ادامه بدی دیر میشه نوشته بود حداکثر سن برای ورود ب دانشگاه فرهنگیان ...

ن منظورم آزمون استخدامی آموزش پرورشه

اون تا۴۰سال قبول میکنن

2740
دیگه دیره نه سنت میخوره تازه شروعم بکنی ۲۹ الی ۳۰ سالگی میگیری مدرکتو اونم اگه کنکور همین امسال قبول ...

ولی تا ۴۰سال پذیرش دارن ازمون استخدامی

اگه لیسانس بگیری میتونی آزمون استخدامی آموزش پرورش بدی استخدام رسمی بشی. روانشناسی و اینا خوبه لیسان ...

ممنونم❤❤

هم ب زبان علاقه دارم هم ب روان شناسی

برای دانشگاه فرهنگیان سنت نمی‌خوره مگر اینکه شرط سنیش تغییر کنه. ولی می‌تونی لیسانس بگیری و استخدامی ...

چ رشته هایی استخدام بیشتری دارن؟ 

ن منظورم آزمون استخدامی آموزش پرورشه اون تا۴۰سال قبول میکنن

کسی که لیسانس داره

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2706