2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 251972 بازدید | 1196 پست
انگار هر دفعه پیام میدی با اعصاب خوردی جواب میده بت😐

چیچه به زبان محلی هست... چیه نیستا!! چیچه یعنی جوجو به زبان ترکمنی🙊

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از طرف تو اره ولی ایشون ن 

عزیزم امیدوارم که بزودی عشق دو طرفه رو.تجربه کنی خیلی شیرینه😌😍🙊

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
عع فک کردم گفته چیه چیه 

نه عزیز دلم چوچه نوشته میشه چیچه خونده میشه

2740
من که هروقت پیام میدم جوابمو اصلا نمیدع..بامن حرف نمیزنه.خیلی ناامیدم از زندگیم

این حرفو.نزن مهربونم..شاید گلایه میکنی تو پیامات...سعی کن گلایه رو رو دررو و.توی اغوشش بکنی... تااینجوری حس کنه تکیه گاهته..اما توی پیام همیشه جملات عاشقونه گاهی براش بفرست و حتی بنظرم برای خرید منزل خب، پیام نده سعی کن بهش زنگ بزنی

اهان ببخشید، مادرشوهرم اینا اومدن خونم برای اولین بار، از همه چیز ایراد گرفتن،  روتختیمم با دست ...

شاید یه لحظه.. حسادت کرده بهت پیش میاد

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

اسم دخمل من رستا🤩

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
عجبببب این کیته اینجوری باعات حرف میزنه😐😐😐😐

اونی که چشم چشم میگه شوهرمه اون بی ادبه منم🤨😂😂😂

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
این حرفو.نزن مهربونم..شاید گلایه میکنی تو پیامات...سعی کن گلایه رو رو دررو و.توی اغوشش بکنی... تااین ...

دوست من کار من ازاین حرفاگذشتع.زندگیم سردوبی روح.ن بامن توخونه حرف میزنه نه هیچی.نه محبتی کرده چهارساله خونه دارم هنوز ی جان ب من نگفته همش بی محبتی حالا که رخت خوابشو جدا کرده تقریبا چهار ماهی میشه.بزور جواب سوالامو میدع .هرکار میکنم خوب نمیشه بخدا بریدم.همش افسوس زندگی دیگران خوردم...همش تو خونه سکوته.هرچی میگم بهش میگه همینه میخوای میخای نمخای برو..

@asiasa    سلام چرا تاپیکمون ترمید؟

سلام اسی چرت و پرت گفت ترکید 

فازش چی بود اصلا

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2706