2733
2739
عنوان

واسه شوهری که

187 بازدید | 14 پست

زیاد مناسبتا براش مهم نیس...کلا دوست داره پول هدیه بگیره....پولم خرج زندگی میکنه‌‌....خودشم معمولا موقع مناسبتا دستش خالیه اگ خالی نباشه هدیه خوب میخره‌.....یا غیر مناسبت برام وسیله میگیره ن به عنوان هدیه به عنوان اینکه نیاز داشتی گرفتم.....مثلا ماشین گرفته برام چند روز قبل سالگرد ازدواج ولی خوشش نمیاد بگم هدیه سالگرد‌‌‌‌....یا لباس و طلا چیزی بخوام پول داشته باشه نه نمیگه.....حالا تولد خودش هدیه میخرین براش؟برم هدیه سنگین در حد ۲ تا ۳ تومن بخرم....یا به چیزای سبک بسنده کنم؟موندم واقعا...از سوپرایز شدن هم خیلی خوشش نمیاد....چیکار کنم هدیه رو؟

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پول بهش بدت

خب خرج میکنه هیچی نمیگیره....مناسبت قبلی ۵ دادم ک ساعت بگیره کلا خرج کرد رفت

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2738
چه شوهر انرمالی، کلا انگار با مفهوم هدیه توی مناسبت یه خصومتی داره 😆 

اره دقیقا میگه خودشم...چ معنی میده....برادبچم اینطور نیس هدیهدپیخره ولی موقع خودش و من ک میشه زیاد خوشش نمیاد

برای مردا بهترین هدیه اینه که یه لباس شب خوب و جذاب برای خودتون بگیرید با یه شاخه گل . این حرف دل اکثر مردهاست چون توقعی ندارن همسرشون هدیه گرونی براشون بگیره 

مرنج و مرنجان
دو سه تومن هدیه معمولی میشه  شما لطفش هر جور بلدی جبران کن  مهم این که به فکرته

خخخخخ براومن هدیه گرون میشه.....من هدیه معمولی رو با ۵۰۰ سرهم میکنم اونم ی تیشرت ساده

همون پول بده بهش خرج خودت کنه😂😂

دقیقا همین میشه.....من کلا آدم پر ذوقی ام...اون نه

2706