1874
2106

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

پارسال. 

۲۰۰

البته برای استیگمات

إمضا رو تا آخࢪ بخون جون دل   هر موقع که دیدی حال دلت داره خراب میشه🙃 این ذکر رو بگو: الا بذکرالله تطمئن القلوب🌷❣       اول یک صلوات بفرست برای همه نی‌نی‌سایتی‌ها از جمله خودت😉  دوم اینکه هیچ‌وقت کسی رو قضاوت نکن! باشہ جونم؟ میدونی چرا؟ چون تو، در زندگی اون فرد نیستی و نبودی! سختی کشیدن هاش رو ندیدی! اگه دقدقه یکی به نظرت مسخره اومد، بهش نگو! شاید اون دقدقه از نظر خودش خیلی بزرگ باشه😕  سوم اینکه به همه احترام بزار، از کوچیک تا بزرگ! با  احترام گذاشتن  به دیگران، شخصیت خودت رو بالا‌تر میبری... چہارم اینکه حواست به این زبون شیطونت باشه😃 ممکنه یک حرفی ازش خارج بشه که یک نفر رو با اون حرف نابود کنه😖💔  پنجم اینکه کاری به کار آقایون سایت نداشته باش👧👀 بالاخره اوناهم حوصله‌شون سر میره دیگه 😁😐 و یا ممکنه از راهکار های شما در زندگی‌شون استفاده کنند😍 و یا نظراتی که درباره خانم های باردار میدین رو میتونن برای خانم‌شون بازگو و یا انجام بدن🙆🤷‍♀️ اهـــــا  راستی یادم رفت بگم:🙃 اکثر ادم هایی که میان اینجا تنها و زخم خورده هستند و تـــــو،،، اره خودت! حواست باشه که نمک نپاشی روی زخم شون😖😇به خدا اگر کمی طاقت و صبر داشته باشیم، روز هایی برای ما میرسد که تمام گذشته تلخ مان جبران شود...  لطفاً من رو هم توی تاپیک های مذهبی و داستان زندگی تگ کن😃🌹 باشه جونم؟!🙃

۶سال پیش... ۳۰ تومن😳

🌸💚 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ... 💚🌸  
2050

پارسال ۲۰۰

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و خاهرم هرچه زودتر با عشقش ازدواج کنه و یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤
دو تومن

طلا بوده؟😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و خاهرم هرچه زودتر با عشقش ازدواج کنه و یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤
اوووه چ خبره 

با دوستم باهم رفتیم اون خرید چهار تومن شد 

من کلا یادم میرم عینک بزنم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄بیبی جونم پسر خوشگلم بی صبرانه منتظر اومدنت هستم ❤️🌸
2051