2041
2042
2039

پارسال. 

۲۰۰

البته برای استیگمات

بـاور ڪنید روزۍ مےرسد به تمام این روز هایی کہ اینگونه با غصہ خوردن و اشڪ ریختن گذرانده اید میخندید...😃  مشکل ما این است که کمی در غصہ هایمان بی جنبہ و بی طاقت هستیم...  تا کمی غصه بر دلمان مینشیند، گویی دنیا بر سرمان خراب شده است...  زمین و زمان را بهم میریزیم  به خدا اگر کمی طاقت و صبر داشته باشیم، روز هایی برای ما میرسد که تمام گذشته تلخ مان جبران شود....  قشنگ ترین اتفاق دنیا حکمت خداست اگر فقط ذره ای به حکمت خدا ایمان داشته باشیم،دلهایمان ارامش بیشتری خواهند داشت  

۶سال پیش... ۳۰ تومن😳

🌸🍀إنـَّکَ سـَـمیعُ الدُّعـــــاء...🍀🌸لطفا بعد از همه، خاله‌فاطمه رو هم دعاکنید💔میشه با یه صلوات آرومم کنید؟😢💔ان‌شاءالله چهاردیواریِ قلبتون، همیشه رنگ آرامش بگیره💚
2051

پارسال ۲۰۰

تدریس درس زبان پایه هفتم و هشتم و نهم با کمترین قیمت ممکن😍جهت هماهنگی درخاست دوستی بدید😘اتحاد میخاین فقط نی نی سایتی ها😐قرار بود از ۱ دی هیشکی تاپیک نزنه...۱ دی اومدم تو سایت دیدم سرعت گذاشتن تاپیکا بیشترم شده و همه دارن از متلکای مادرشوهرشون تو شب یلدا میگن😂😂یادش بخیر قرار بود ۹۹.۹.۹ ب حاجتامون برسیم ولی نرسیدیم...عیب نداره...ایشالا ۱۴۰۱.۱.۱ همه نی نی سایتی ها ب ارزوشون برسن.بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و معلم شم...خاهرم یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤
دو تومن

طلا بوده؟😂

تدریس درس زبان پایه هفتم و هشتم و نهم با کمترین قیمت ممکن😍جهت هماهنگی درخاست دوستی بدید😘اتحاد میخاین فقط نی نی سایتی ها😐قرار بود از ۱ دی هیشکی تاپیک نزنه...۱ دی اومدم تو سایت دیدم سرعت گذاشتن تاپیکا بیشترم شده و همه دارن از متلکای مادرشوهرشون تو شب یلدا میگن😂😂یادش بخیر قرار بود ۹۹.۹.۹ ب حاجتامون برسیم ولی نرسیدیم...عیب نداره...ایشالا ۱۴۰۱.۱.۱ همه نی نی سایتی ها ب ارزوشون برسن.بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و معلم شم...خاهرم یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤
اوووه چ خبره 

با دوستم باهم رفتیم اون خرید چهار تومن شد 

من کلا یادم میرم عینک بزنم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄رادوین عزیزم پسر خوشگلم بی صبرانه منتظر اومدنت هستم ❤️🌸
1718