2733
2739
عنوان

مثل سگ پشیمونم از همچین مردی بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 85 پست
چقدر سخته درکت میکنم کاملا... 

باور میکنی عید فقط یدونه جوراب خرید برام 12تومن همش میگفت جوراب چقد گرون شده منم از حرصم نپوشیدمش وای انقد اذیت میشم که نگو میگم بریم برا بچه شیشه و پستونک  اینا بگیریم میگه از کجا معلوم بچه پستونک بگیره و شیر خشکی که اصلا نباید بشه براش ضرر داره اهههههههههه

.🌸🌹🌼🌹🌸.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور میکنی عید فقط یدونه جوراب خرید برام 12تومن همش میگفت جوراب چقد گرون شده منم از حرصم نپوشیدمش وا ...

وای منم با اینکه سیسمونیم و مادرم داد ولی هرچی بهش میگم بخریم انقدر مثل شوهر شما از کجا معلوم که فلان نشه و بیثار نشه میگه که آدمو پشیمون میکنه. من مجرد بودم کل فانیل تو کف تیپ و لباس من بودن. ۳ سال اول ازدواجمم هی خودم برای خودم میخریدم بعد دیدم یه قرون‌پس انداز ندارم و دیگه لباس نخریدم. الانم زورش میاد واسم خرج کنه منم خودم خیلی بد تیپ شدم افسردگی گرفتم

2728
باور میکنی عید فقط یدونه جوراب خرید برام 12تومن همش میگفت جوراب چقد گرون شده منم از حرصم نپوشیدمش وا ...

چقدر ولخرحی کرده

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

یادت باشه خریدای یه ماهتو یه جا انجام بده مردا کلا تو خرید کردن تنبلن یبار برو باهاش هرچی میخای بخر چقدر متکی هستین

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
چقدر ولخرحی کرده

واقعاااااااااا دلم شکست با حرفاس همش میگه گوست گرونه مرغ پیدا نمیسه باور میکنی چند شبه خوابه آلوچه میبینم و باردارم هنوز برام نگرفته میگه نیست ولی من با چشام دیدم که هست 

.🌸🌹🌼🌹🌸.
2738
یادت باشه خریدای یه ماهتو یه جا انجام بده مردا کلا تو خرید کردن تنبلن یبار برو باهاش هرچی میخای بخر ...

قبلا یه موقعا به زور میبردمش هایپر خرید میکردبم. الان بچه رو بهونه میکنه که تو بیرون نیا کرونا میگیری و ...ولی دیگه ولش نمیکنم خیلی بهش شل گرفتم

قبلا یه موقعا به زور میبردمش هایپر خرید میکردبم. الان بچه رو بهونه میکنه که تو بیرون نیا کرونا میگیر ...

بگو نمیگیریم اینکه چیزی نیست بخورم برام بدتر خطرناکه دقیقا شول نگیر بچه به موادغذایی نیاز داره

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
وای منم با اینکه سیسمونیم و مادرم داد ولی هرچی بهش میگم بخریم انقدر مثل شوهر شما از کجا معلوم که فلا ...

من ‌مثل گدا ها لباس میپوشم در حالی که پول داره هااااااا فقط خرج نمیکنه یه مانتو بارداری نگرفتم زیری سیاه میپوسم و مانتو رو دکمه هاسو نمیبندم یه شلوار سیاه خونگی دارم اونو میپوشم بیرون خیلیییییییی خجالت میکشم از تیپم خانوادمم یکم خسیسن هیچی برام نمیگیرن تا حالا یه روسری هم نگرفتن برام برا بچه هم دو دست لباس به زور گرفتن با لحاف و تشک که 600شد فک کنم همش

.🌸🌹🌼🌹🌸.
قبلا یه موقعا به زور میبردمش هایپر خرید میکردبم. الان بچه رو بهونه میکنه که تو بیرون نیا کرونا میگیر ...

قبل از بچه دار شدن باید طلاق میگرفتی

الانم یه جلسه بزار

که ایشون موظف است ماهی ۴  میلیون تومان به شما بده برای زندگی

خیلی سخته با خسیس زندگی کردن

من ‌مثل گدا ها لباس میپوشم در حالی که پول داره هااااااا فقط خرج نمیکنه یه مانتو بارداری نگرفتم زیری ...

ای جان عزیزم. خیلی بده . کاش خانوادت یه کم بیشتر هواتو داشتن. خانواده من قبلا خیلی بیشتر هوام و داشتن ولی اونا هم از خسیسی شوهرم لجشون گرفته دیگع مثل سابق نیستن حقم دارن 

قبل از بچه دار شدن باید طلاق میگرفتی الانم یه جلسه بزار که ایشون موظف است ماهی ۴  میلیون توما ...

آره خریت کردم نباید انقدر تحمل میکردم. تا حالا هم نخواستم پیش خانوادم رسواش کنم هی خودمو راضی نشون دادم ولی فکر نمیکردم بخواد برای بچه هم خسیس بازی دربیاره که دراورد. امروز باهاش اتمام حجت میکنم

کلا خانوادگی خسیسن آب از دستشون نمیچکه دو سال پیش سر همین موضوع یه قهر درست حسابی کردم ولی تا یه حدی ...

خب اگه خونه وماشین داریدپس اندازبرا چیه؟

بعدم ‌درماه یه مبلغ مشخصی براپس اندازنه اینجوری

من شوهرم قبل ازدواج خساست به خرج میداداوایلشم همینجور بودهرچی میگفتم بگیربهونه میاوردحالاهمشو از گوشش درآوردم الان هرچی میخام بایدفوری بخره خودمم سرکارمیرم ولی همه پولاموجمع کردم خیلی کم خرج میکنم اینم میگه پس اندازکن خونه بخریم ولی من نصف پس اندازاموبیشتررونمیکنم خودتم بایدیکم سیاست داشته باشی وتشر بزنی 

2706