2737
2739
عنوان

مثل سگ پشیمونم از همچین مردی بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از مردها خودشون کامل آمار همه چیز خونه رو دارن و اگه تموم شه بلافاصله میرن میارن،  اما بع ...

شما درست میفرمایید ولی واسه من جدا هم خسیسه هم‌فراموشکار دو تاش با همه... یه سری چیزا رو عمدا نمیخره یه سری چیزا رو هم فراموش میکنه

2731
بابام خیلی تند و خشن حرف میزنه من میخواستم که کار به اون جاها نکشه ولی شاید به مادرم بگم

اینجوری بدن خودت ازبین میره دندون هات همه میپوسه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
شما درست میفرمایید ولی واسه من جدا هم خسیسه هم‌فراموشکار دو تاش با همه... یه سری چیزا رو عمدا نمیخره ...

شما برای فراموش کاریش یه راه حلی پیدا کنید تا حداق مشکلش بشه یکی

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
راستی گلم منم پرولوتون میزنم تو تاپیکات دیدم بچتون وزنس چقد بود و این هورمون چه تاثیری روش داشت و... ...

وزنش ۳۳۰۰ بود تاثیری روش نداشت یه نوع پروژسترونه دیگه . بچم هم هفته ۳۸ بدنیا اومد. فکر کنم تا هفته۳۶ زدم

2740
وزنش ۳۳۰۰ بود تاثیری روش نداشت یه نوع پروژسترونه دیگه . بچم هم هفته ۳۸ بدنیا اومد. فکر کنم تا هفته۳۶ ...

منم هر هفته زدم تا ۳۷ هفته  ولی وزنم بچه اولم هم کم بود ربطی با آمپول نداره دومی هم وزن ۲۴۰۰ دنیا امد

📌متولد ۷۷ نیستم 

عزیزم بیا برو پیش یک مشاور خوب. من واقعا زندگیم رو به این مشاوره ها مدیون هستم. البته خیلی مشاوره رفتم هیچ کدومشون به درد نخوردن تا اینکه یدونه خوبشو پیدا کردم که شمارشو واست میذارم ازش وقت بگیر. 09351305590 دکتر خشایار نعماوی زاده. مطبش تهران هست و مشاوره تلفنی و حضوری میده