2733
2734
عنوان

خونتون ..راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2297 بازدید | 188 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۱۵ متر بزرگه خوبه از خونمون راضیم  ولی محوطه حیاطش بازه ینی پارکینگش دیوار کشی نداره هرکسی را ...

اگ شرایطشو دارین عوض کنین

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2731

80متره یه خوابه نه دوسش ندارم البته خونه خودمون نیست طبقه پایین مادر همسرم هستیم

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2740
اگ شرایطشو دارین عوض کنین

عزیز ما مسکن مهر هستیم نهایت خونمونو ۷۵۰ بخرن حداقل ۵۰۰ دیگه میخوایم تا بریم خونه بگیریم با این شرایط اقتصادی کی این هزینه رو داره واقعا فقط امیدم به خداست

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
خب ایشالا بیشترشم بخرن اشکالی نداره ک..  بعد عزیزم مدیر عامل حقوقش خیلی بیشتر از 30 تومنه 😅&n ...

۱۰۰۰۰متری بخرن

مهم اینه که نیایم زیر پست کسی که ناراحته از خونه ی کوچیک،بگیم ۸۰۰۰متر خونه داریم

اصل مطلب و بگیر.اونم مثال بود😁

میدونی ما میشد خونه خیلی بزرگ تری داشته باشیم اما بخاطر اشتباه شوهرم الان اینجاییم هی اون خونه رو می ...

قسمت شما نبوده حتما.اصلا بهش فکر نکن.تو همین خونه شاد باش برات بهترین جای دنیا میشه.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
عزیز ما مسکن مهر هستیم نهایت خونمونو ۷۵۰ بخرن حداقل ۵۰۰ دیگه میخوایم تا بریم خونه بگیریم با این شرای ...

امیدت بخداباشه کافیه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

الهی به حق همین روز اول ماه رمضون به همه بی خونه ها یه سرپناه خوب و امن عطا کن...

همه خانواده ها بتونن تو جایی که دوست دارن و لایق خانواده ایرانی هست شب سرشونو رو بالش بزارن

منم یروزی تو ذهنمم نبود که سقفی از خودم بالاسرم باشه ولی شکر خدا یه خونه خوب نصیبم شده...فقط هر کدوم دوست داشتین از ته دل برام دعا کنین شادی به خونم برگرده

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
۳۰ ک دیگ خوبه بابا بزرگتراز۳۰ میشه کاخ سفیدک

واااااا....خونه خواهرم سالنش ۵۵ متره ولی بازم مورد قبول من نیست

من سالن ۷۰ متر باشه به نظرم خوبه

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2706