2752
2734
عنوان

خونتون ..راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2297 بازدید | 188 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتاقامون خیلی بزرگ ‌...ولی متاسفانه تمیشه جز سالن چون دیوارش حماله

حالا نقشه خونه رو یا خودشو به یه مهندس نشون بدین شاید بشه کاری کرد.نشد هم غصه نخور با دکور و وسایل روشن دلبازترش کن. مهم اینه خونه خودته و مستاجر نیستی.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2731
ی ۱۲ متری میخوره بای کناره ۴ متری..خیلی کوچیک نیس ک اذیت شی اما همیشه توخونه بزرگ بودم الان حس میکنم ...

سالن من تقریبا ۳۰ متره ...احساس خفگی میکنم

متنفرم از خونه کوچیک

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤

۱۱۵ متر بزرگه خوبه از خونمون راضیم 

ولی محوطه حیاطش بازه ینی پارکینگش دیوار کشی نداره هرکسی راحت میتونه بیاد بالا از شانس بدمون یه همسایه داریم ک به هیچی راضی نیست نه میزاره پول جمع کنیم دیوار بکشیم نه میزاره تمیز کنیم هیچ هزینه ای هم نمیده

صدای داد و دعوا و فحشهای ناموسیشون به کنار 

دلم میخواد برم یه خونه حداقل امنیتش برقرار باشه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
حالا نقشه خونه رو یا خودشو به یه مهندس نشون بدین شاید بشه کاری کرد.نشد هم غصه نخور با دکور و وسایل ر ...

میدونی ما میشد خونه خیلی بزرگ تری داشته باشیم اما بخاطر اشتباه شوهرم الان اینجاییم هی اون خونه رو میبینم ی جوری میشم ک قراربود مال ماشه..ولی میگم ت فکرشو نکن خونه یتی دیگس الان

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706