2737
2734
عنوان

کسی هستت اینجا که این سن ازدواج کرده باشه و....؟ 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 57 پست
چرا ولی خیلی کم پیش میاد مثلا بتونن پزشکی بخونن و تموم کنن و زندگیشونم موفق باشن. یک در میلیون شاید ...

کسی ک بخواد پزشکی بخونه بحثش فرق داره خب اره باید بشینه درسشو بخونه و ازدواج و بهش فکر نکنه 

ولی همه یجور نیسن 

اینم دلیل نیست ک هرکی  زود ازدواج کنه درسو بزاره کنار یا زندگیش خوب نباشه

چون همسن و سالای تو بفکر نواختن پیانو کلاس های اموزش زبانن تو بفکر لج با خانواده شوهر این یکی از موا ...

وااای چه بد که وقتی یکی باهات صحبت میکنه گدشتتشو به روش میاری و میری تو تاپیکاش میگردی

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سن عقلی اصلا اونجوری نیست که شما فکر میکنیدد همه یادما به جز عقب مونده ها بیشتر از سن خودشون میفهمن ...

حرفتو قبول دارم 

ولی خب آدما فرق میکنن دیگه تفاهم و عشق باشه تو زندگی بقیش هم خوبه🙂

2742
چرا ولی خیلی کم پیش میاد مثلا بتونن پزشکی بخونن و تموم کنن و زندگیشونم موفق باشن. یک در میلیون شاید ...

چرا من میشناسم که میخونه 

گفتم بالا

اما خب کمن

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

[QUOTE=185357419]حرفتو قبول دارم  ولی خب آدما فرق میکنن دیگه تفاهم و عشق باشه تو زندگی بقیش هم خوبه🙂[/QUOTE

زندگی فقط تفاهم و عشق نیست 

در خر صورت من ازدواج زیر ۲۳ رو حتی برا یه نابغه قبول ندارم

وااای چه بد که وقتی یکی باهات صحبت میکنه گدشتتشو به روش میاری و میری تو تاپیکاش میگردی

من ی تاپیک درباره خانواده همسرم نزدم از بس ماهن😐😂همسرمم همینطور خودت برو تاپیکام و ببین میفهمی

2740
 کسی ک بخواد پزشکی بخونه بحثش فرق داره خب اره باید بشینه درسشو بخونه و ازدواج و بهش فکر نکنه&nb ...

بله گلم شما تلاشگر و متعهد باش و هر اتفاق خوبی تو زندگیت افتاد ازش استقبال کن مطمین باش موفق میشی.

💛رازهایی که هر زنی باید بداند♥️راز ۲💚راز ۳💙
عزیزم من منظور شمارو میدونم  اما نمیشه یه نسخه پیچید واسه همه من به شخصه یکی رو میشناسم   ...

اره بابا من خودم ۱۸ سالم پر نشده بود با دوستم ازدواج کردم.

ولی کلاس های مورد علاقه مو رفتم خیاطی شنا گیتار میخواستم برم بدنسازی که کرونا اومد 

نمیدونم چرا بعضی ها میخوان بگن حرف ما فقط درسته.

من قبول دارم ازدواج زود خوب نیست حالا چه عجله ای.ولی این همه اصرار بعضی ها خیلی خنده داره

ولی استارتر من غالبا با ازدواج زیر هجده سال مخالفم مگر برای کسی که از کودکی آموزش های لازم برای اداره زندگی و مهارت های ازدواج رو یاد گرفته باشه که یکی دو سال زودتر ازدواج کنه

متاسفانه اغلب افراد در این سنین _ حتی در سن بالاتر_هیچ کدوم از تکنیک ها و مهارت های لازم رو ندارند

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من ی تاپیک درباره خانواده همسرم نزدم از بس ماهن😐😂همسرمم همینطور خودت برو تاپیکام و ببین میفهمی

من معمولا تو تاپیکای قبلی کسی نمیرم.اخه این یعنی چی تا یکی باهاتون صحبت میکنه میرید کل زندگیشو در میارید تا یه نقطه پیدا کنید هی باهاش متهمش کنید

2706