2726

کسی هست 18  19 سالگی عقد کرده باشه 

و راضی باشه و تونسته باشه رشته مورد نظرشو بخونه؟ 

به نظرتون دلایلی که ممکنه پشیمون بشن از ازدواج در این سن چیه؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفده سالگی عقد کردم بله هر برنامه ای هم داشتم عملی کردم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
من  ۱۸ سالمه ۶ ماهه عروسی کردم دانشجو زبانم

راضی هستید؟   و اطرافیانتون همین سن ازدواج میکنن؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

متاسفانه توی خونواده من هرکی تواین سن ازدواج کرده دیگه ادامه تحصیل نداده.من خودم توی این سن ازدواج نمیکنم چون میخام یه شغل خوب بدست بیارم وبتونم مستقل باشم زیرمنت شوهر نباشم🤪

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
من هفده سالگی عقد کردم بله هر برنامه ای هم داشتم عملی کردم

راضی هستید  یا میگید سنتون بیشتر بود بهتر بود؟ 

راضی هستید؟   و اطرافیانتون همین سن ازدواج میکنن؟

من ۴ سال هم با همسرم دوست بودم 

نه زیاد ولی خب من و همسرم شرایطمون جور بود سریع رفتیم سر خونه زندگیمون

بعضیا میگن این سن خوب نیست ولی من از زندگیم خیلیییی راضیمممممم

باور نکن الان همه میان میگن زیر سن قانونی ازدواج کردن و اتم شکافتن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بله من 19 سالگی ازدواج کردم

ادامه تحصیل هم میدادم

بچه هم اوردم بازم ادامه دادم

با بچه خییییلی سخت بود

ولی برا رسیدن به هدفم و اینکه زحمت چندین سالم برباد نره ادامه دادم

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
طرف ۱۶بود گفت ازدواج کردمو فلانو خوشبختمو از ۳۰ساله ها بیشتر میفهممم ناخنکار حرفه ایم ، تاپیکا قبلش ...

😂😂😂😂

تو این سن درک درستی از زندگی مشترک نیست،

یک دختر باید بلوغ فکریش کامل بشه ولی خیلی ها به بلوغ جنسی که میرسن ازدواج میکنند بخاطر همینه زندگی ها اکثرا به مشکل میخوره...

فکر میکنند ازدواج و عروسی فقط همون لباس عروس سفید شب عروسیشونه!!  

2706