2733
2734
خیر مسائل دینی و مذهبی جزو قوانین ممنوعه ی سایته

فک نکنما، چون حتی موقع تاپیک زدن یه بخش داریم فلسفه عرفان مذهب

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
خب عزیزم روز ب روز اعتقادات داره کمرنگ تر میشه چطور روزی قراره برسه ک همه بخوانش از ته دل

راستش من حس می کنم روزی میرسه که دنیا انقدر پر فساد میشه و از همه جا بوی خون میاد که حتی کسی که کافره دنبال یه راه می گرده که جونش رو نجات بده و چون می فهمه که شیعه و مسلمان منتظر یه منجی هستن، اونم دست به دعا برمی‌داره که خدایا اگه اینی که میگن راسته، اون منجی رو به ما برسون که دیگه توانی نداریم... 

حتی تصور چنین وضعیتی هم وحشتناکه 

امیدوارم به اونجا نرسیم و زودتر ایشون رو ببینیم.. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوش به سعادتت عزیزم خدمت به امام زمان عج واقعا سعادت میخواد به کسایی که کمک میکنی حتما بگو که این ک ...

چه نکته خوبی اشاره کردی 👌👏 اگر یک نفر را به او وصل کردی برای سپاهش...... شما ادامه بده 😊

2731
زندگی و دار و ندارتو مدیون خدا هستی نه هیچ بشری هرچیزی به اذن خدا اتفاق میفته نه به اذن هیچ بشری&nbs ...

عزیزم امام زمان فرستاده وولی خدا روی زمین هست ایشون پیش خدا آبرو داره وهردعایی که برای ما بکنه خداوند اجابت میکنه 

من انسان گناهکاری بودم خیلی اشتباهات توزندگیم دارم ازوقتی باامام زمان آشنا شدم کلی تغیر کردم

من مدیون دعا ولطف اقا هستم چون ایشون مثل اسمش که مهدی هست یعنی هدایت کننده منو هدایت کردوکمکم کردتابخدا نزدیک بشم 

من باامام زمان تازه خداروشناختم 

شاید شما حرفای منو درک نکنید......

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
من خودم بشدت به ائمه علاقه دارم و تا حد زیادی دربارشون مطلب خوندم ، اما در رابطه با ظهور امام زمان ( ...

نمیدونم من راستش خیلی زیاد اطلاعات ندارم که بدونم موثق و اینا هست البته بعدا تحقیق میکنم اونایی که اعتقاد ندارن ۴ تا کتاب درباره این مسائل هم نخوندن ، اطلاعاتی ندارن.....

ولی‌ خورشید پشت ابر نمیمونه و همه بالاخره حقیقت رو میفهمن...

ما امام زمان (عج) رو فقط دوست داریم یا با حضرت دوستی هم می‌کنیم؟ 

🎤 استاد شجاعی:

ما یه دوست داشتن داریم، 

یا دوسش داریم

کاری برای طرف انجام نمیدیم، فقط دوست داشتنیه

شما مثلا فرض کنید خیلی از افراد رو می بینین،

میگیم آدم خوبیه آدم جالبیه آدم دوست داشتنی ایه 

ولی شما باهاش درگیری نداری، 

فقط دوسش داری

یه وقت نه، من میرم سراغ این آدم، با این آدم دوست میشم

وقتی دوست شدی باهاش، یعنی باید پاکار هم باشید 

دوستی کردن با دوست داشتن خیلی فرق داره 

اون مَوَدَتّه و این محبته

قرآن مارو دعوت به مودت میکنه 

مودت یعنی پاکار بودن 

یعنی وفادار بودن 

یعنی با امام زمان (عجل الله فرجه) نفس کشیدن 

یعنی هم چادر بودن با حضرت 

هم غصه بودن با حضرت 

هم هدف بودن با حضرت 

هم مرام بودن با حضرت 

یعنی سبک زندگیتو با اون تنظیم کردن 

یعنی: اینکه هرچی حضرت براش غصه میخوره، تو براش غصه بخوری 

و هرچیزی حضرت براش مهم نیست، برای توهم مهم نباشه 

"میشه وفاداری"

امام زمان هزار ساله گفته اگه وفادار و همدل باشید من میام 

همدل یعنی: به هم کمک کنید موانع رو برطرف کنید

به خاطر من دور هم جمع بشید 

به خاطر من جلسه تشکیل بدید 

به خاطر من راهپیمایی کنید 

به خاطر من همتون دعا بخوانید با همدیگه 

باهم ظهور من را مطالبه کنید💚

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
خوش به سعادتت عزیزم خدمت به امام زمان عج واقعا سعادت میخواد به کسایی که کمک میکنی حتما بگو که این ک ...

ممنون عزیزم.. این لطف شما رو می رسونه. شما هم همین طور. بله حتما این کار رو می کنم و بهشون میگم.. 

امروز به دلم افتاده برم سر مزار و قبر یه تعدادی از مومن ها رو بشورم و براشون یس بخونم تا هفته بعد ببینم خواست خدا چیه و کی رو انتخاب می کنه برام تا کاری براش انجام بدم.. به امید خدا. 

عزیزم امام زمان فرستاده وولی خدا روی زمین هست ایشون پیش خدا آبرو داره وهردعایی که برای ما بکنه خداون ...

امیدوارم حس خوب یا تلقین خوب یا انرژی خوب تو زندگیت موندگار باشه حالا با هر اسم و عنوان و لقبی که میخواد باشه

تو زندگیت چیا داری ؟ 

خیلی چیزا 

خیلی چیزایی که نداشتمودارم خیلی سختی هاتوزندگیم کشیدم که الان به آرامش رسیدم وایناهمه فقط وفقط از دعا امام زمان هست 

ازهمه مهمتر رشدمعنویم رومدیون لطف اقا هستم 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
نمیشناسمش زیاد اما ازش گله میکنم ک پس چرا نمیاد؟ کی میخواد صبر کنه دنیا گلستان شه دنیا روز ب روز ...

عزیرم خب باید بشناسیش بعد بفهمی اوضاع از چه قراره 

امام حسین(ع) امام زمان دوره خودش بود مردم نامه نوشتن و التماس و خواهش و چندین هزار تا نامه که بیا بیا ما رو نجات بده ما پشت تو هستیم ، امام اومد ولی نیومدن کمکش و دیدی که چه اتفاقی افتاد و امام رو رها کردن ......

خودت چی تا حالا شده برای امام زمان کاری کنی تا حالا شده دعا کنی و خیلی چیزا دیگه 😭😭😭🥺🥺🥺 نه فقط تو همه ما....

تقریبا بله هرروز براش دعامیکن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
بنظرم خیلی بی معرفتیم ☹️ باید خیلی یاد امام زمان باشیم 

من ی سالی هست ک ب آقا توسل کردم ب شناخت کامل این بزرگوار نرسیدم ولی خیلی دوسش دارم میدونم خیلی دلسوزمه 

میدونی وقتایی ک کا سختی دارم میرم بیرون استرس دارم یهو چشمم ب اسم مبارک ایشون میفته اونوقته ک دلم آروم میگیره ک دعام کردن پیش خدای بزرگ 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد