2752
2734
عنوان

کسی هستت اینجا که این سن ازدواج کرده باشه و....؟ 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 57 پست
تو این سن درک درستی از زندگی مشترک نیست، یک دختر باید بلوغ فکریش کامل بشه ولی خیلی به بلوغ جنسی که ...

😂😂🙃راسیتش به اون سن عقلی رسیده باشی و شرایط ها اوکی باشن هیچ‌مشکلی نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور نکن الان همه میان میگن زیر سن قانونی ازدواج کردن و اتم شکافتن

ببین قطعا تواناییها فرق داره

ولی من تو دوره دکتری ۲۹ سالگی عروسی کردم یکسال و نیم دفاعم عقب افتاد. من ادم کم هوشی نبودم ولی اصلا نمیتونم فکرکنم تو دوره کارشناسی اگر ازدواج میکردم میتونستم موفق بشم.

بازم میگم ادم با ادم فرق داره.

💛رازهایی که هر زنی باید بداند♥️راز ۲💚راز ۳💙
راضی هستید  یا میگید سنتون بیشتر بود بهتر بود؟

راضی هستم.یک سال و نه ماه عقد بودیم که شوهرم تهران زندگی میکردند هر دو هفته یکبار همدیگه رو می دیدیم.من مشغول درسم بودم ، ایشون هم همینطور.یک مشاور عالی هم کنار داشتم از اول که راه و چاه رو نشونم میداد

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

سن عقلی ادمها تقریبا مشابهه

یک در میلیون پیش میاد کسی استثنا باشه که روش نباید حساب کرد.

سن عقلی ادمها تقریبا مشابهه یک در میلیون پیش میاد کسی استثنا باشه که روش نباید حساب کرد.

ببین وقتی درک و فهم و شعورشون رسیده باشه حالا هرسنی میتونه ازدواج کنه

ملاک ازدواج سن نیست ، به قول خودت آدم با آدم فرق داره😂♥️

من این سن ازدواج کردم بله الان لیسانس مو گرفتم یه مدت کار هم میکردم الان ب خاطر کرونا و کنکور ارشد نه. 

من فقط از این پشیمونم که انگار خیلی زود بود.حداقل ۲۲ خوب بود من الان ۲۲ سالمه ۳ سال نیم ازدواج کردم همسن های من هنوز مجردن. ولی از زندگیم خیلی راضیم پشیمونی ندارم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
خب منظورت چیه؟ هرکی ک‌زود ازدواج کرده زندگیش خوب نیست ینی؟

چرا ولی خیلی کم پیش میاد مثلا بتونن پزشکی بخونن و تموم کنن و زندگیشونم موفق باشن.

یک در میلیون شاید.

وگرنه داریم طرف ۱۸ سالشه خیلیم زن خوبیه ولی درسو بوسیده گذاشته کنار  چسبیده به زندگی و شوهر داری و تمیزکاری. تازه این درحالیه که مشکل مالی نداشته باشن.

چون همسن و سالای تو بفکر نواختن پیانو کلاس های اموزش زبانن تو بفکر لج با خانواده شوهر این یکی از موا ...

خب همه اینحوری نیسن عزیزم

من دانشجو زبانم شغل همسرمم خوبه زندگیمونم عالیه 

خانواده همسرمم خواهرشوهرام از خواهر بهم نزدیک ترن بخاطر اخلاف سنی کمی ک داریم خیلی پیش همیم و راحتیم ، من از زندگیم راضیم درسمم دارم ادامه میدم مشکلی نمیبینم تو زندگیم شماهم جمع نبند همروو 

سن عقلی اصلا اونجوری نیست که شما فکر میکنیدد

همه یادما به جز عقب مونده ها بیشتر از سن خودشون میفهمن یکی سه ماه یکی چهار سال ولی نهایتش یعنی اخرش که ادمای کمین ۵ سال بعدش اصلا نرمال نیست  اون ادم 

کسی که ۱۸ ازدواج میکنه اندازه ۲۳ بفهمه بازم زوده 

اون ادم باید از ۲۲ تا ۳۵ اینا ازدواج کنه که ۵ سال بیشتر از سن خودشتو زندگیش تاثیر بزاره 

چون همسن و سالای تو بفکر نواختن پیانو کلاس های اموزش زبانن تو بفکر لج با خانواده شوهر این یکی از موا ...

عزیزم من منظور شمارو میدونم  اما نمیشه یه نسخه پیچید واسه همه

من به شخصه یکی رو میشناسم   17 سالگی عقد کرد  از همون سن  کلاس هاشو رفت  درسش عالی ادامه داده  کلاس رزمی  و موسیقی و شنا و سوارکاری و...... 

کلی هم مدال دارن خودشو و شوهرش تو رزمی کشوری  شوهرش مدال اسیا هم داره

20 عروسی کرد   اما هنوزم ادامه میده کارا و برنامه هاشو   میگه تا 26 25 بچه نمیارم   یه رشته تووپ هم داره میخونه

هستن اینطوری   ولی کمن خیلی

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706