2752
2734
خب مقدمه کار رو چطوری رفتی جلو؟

مقدمه کاراون ولکن نبودبعددیگ راضی شدم به دوستی دیگ جوری بودکه نمیتونستیم زیادهموببینیم یاپیش هم باشیم دیگ اومدخواستگاری منم به زورخانوادموراضی کردم

خدایااااا منو به کنسرت شادمهر برسوووون🤗😍😍

دوست پسر دوستم بود 

خانواده من که میگفتن هرکیو خودت میخوای برو میگه بری برگردی خیلی بهتره تا با یکی ازدواج کنی بعد دلت پیش یکی دیگ باشه برا ازدواج حرفی ندارند ولی نصحیت میکننند میگن زوده فعلا دوست بمون ولی خب نظر اخر نظر نخودمه ک خودمم میگم زوده 

خانواده دوست پسر از اون سخت گیران ولی خب منو خیلی دوست دارن راضین 

حتی امروز باباش میگفت تو طلایی طلا بعد کارتشم داد گفت برو هرچی میخوای بخر مادر دوست پسرمم هرچی میشه زنگ میزنه به من میگی هرکاری ک تو فکر میکنی خوبه بگو انجام بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو خیابون دوست شدیم، سر مهریه و همه چی دوتایی توافق کردیم، یه بار با مامانش و خواهرش اومد خونمون، رفتیم آزمایش و اینا دوتایی، بعد هم عروسی کردیم، کسی هم به من چیزی نگفت، مادرش بهش میگفت عجله نکن، در کل عقد کردیم

تو خیابون دوست شدیم، سر مهریه و همه چی دوتایی توافق کردیم، یه بار با مامانش و خواهرش اومد خونمون، رف ...

چه قشنگ .. انشالله خوشبخت باشی

💙 با افتخار استقلالیم ...
اتفاقاً ملاک بابای شما هم خیلی خوبه راست میگه سیگاری و اعتیاد خیییلی بده خب

درسته سیگاری و معتاد بد 

میگم ملاکهای دیگر هم به همون اندازه مهمه منو کتک میزد که چرا با یک پسر زشت سیکل ازدواج نمیکنم !

خودم لیسانس خوب قیافم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
چی 1520 منظورت چیه

پسوند اسم کاربری معمولا تاریخ تولد هست

شوخی کردم عزیزم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
من متاهلم .. ازدواج کردم با همون دوستم 

ایشالله خوشبخت شی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122