2737
2739
عنوان

نا مادریا خوبن؟😕

937 بازدید | 80 پست

مامانم مهر ۹۸ عمرشو داد به شما

زنداییم و عمه هام دنبال زن دادن بابامن 

دیشب زنداییم یچی گفت که انگار بابام بخاطر ما و مخصوصا من ازدواج نمیکنه‌‌..

منم گفتم هرکار میخواین بکنین ولی خونه ما نیارینش 

من کسیو تو خونه ببینم خونه رو جهنم میکنم😐

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یسریا بلع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

همه نا مادریا بد نیستن.

من خیلی هارو دیدم که از خود مادرم مهربون ترن

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2738

خدا بیامرزه مادرتو 

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
رفتارم بد بود؟😕

اونا نباید تصمیم بگیرن شمام نباید شمشیر از رو ببندی اول بگو چندتا با چه اید جنسیتون و سن پدر و خودتون

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706