2733
2734
عنوان

نا مادریا خوبن؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 80 پست

منم مامانم ۱ سالم بود عمرشو داد به شما  ۵ ۶ سالم که شد مامان جدیدم اومد هر چیی از خوبیاش بگم کم گفتم عین بچه خودش بزرگم کرد عین بچه خودش راهنماییم کرد عین بچه خودش روم حساس بود اصلا من بچش بودم فقط خونامون یکی نبود من بهش میگم مامان حتی  تا چن سالم بخاطر من نذاشتن بچه دار شن 

آدم داریم تا آدم ولی کلیی نامادریم میشناسم که دلشون از سنگ سنگ تره 

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش فک نکنم بخواد  هرروز و هر موقع که بتونه میره سر خاکش  ولی نمیدونم اینا چه دسیسه ای ...

بابات نمیخواد پس نگیره☺

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....

پس کجا بره😁

اگ خواهر برادر داری مث ما خونتونو جداکنید بذارید باباتم ب زندگیش برسه

خدا بیامرزه مامانتو

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
اونا نباید تصمیم بگیرن شمام نباید شمشیر از رو ببندی اول بگو چندتا با چه اید جنسیتون و سن پدر و خودتو ...

۳ تا دوتا دختر یدونه پسر

من ۱۸ خواهرم ۱۱ داداشمم ۵

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭
داداش کوچیکم هنوز ۵ سالشه بعد زنداییم با خنده نمیدونم از شوخی یا جدی میگه یا تورو شوهر میدیم یا با ...

حواست باشه تحت تاثیر فشارها ازدواج زود هنگام نکنی فعلا ک مادرت دوساله رفته رحمت خدا یکم پدرت صبر کنه شما سرو سامان پیدا کنید مجبوره از خودگذشتگی کنه یه چندسال ولی در نهایت حقشه یکی پیدا کنه که بهرحال همدم میخواد..

الان مادر من 26سال پدرم فوت شده دست تنهاست حسابی با اینکه فعال کمبود داره وسواسی شدید داره ووو واقعا گاهی دلم براش میسوزه تو اوج جوونی مادرم بیوت شده حقش نبوده زندگی نکرده اصلا

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بابات گناه داره.واقعا یک مرد به زن نیاز داره.منم بابام بعد فوت مامانم ازدواج کرد همسرش خیلی خیلی اذیتمون کرد.معنی واقعی نامادری رو فهمیدیم.بعد از چندسال طلاق گرفتن ،ولی همسر الانش خیلی خیلی خوبه.واقعا مادری در حقمون کرده.

بیش از حد خوبی نکن
داداش کوچیکم هنوز ۵ سالشه بعد زنداییم با خنده نمیدونم از شوخی یا جدی میگه یا تورو شوهر میدیم یا با ...

ببین منم داداشم نه سالشه

خیلی جدی باش اصن نگو مهربون میشه و ممکنه بد نباشه

ن ازاول جدی باشو بگو باهم نمیاری

حوصله مهربونی ندارم تواین بحث اصصصصصصصصلا و ابدا

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
حواست باشه تحت تاثیر فشارها ازدواج زود هنگام نکنی فعلا ک مادرت دوساله رفته رحمت خدا یکم پدرت صبر کنه ...

نه خودم هرچی گفتن اهمیتی ندادم و یجورایی فهموندم حالا حالا ها ازدواج نمیکنم 

ولی خب بابامو چندینبار دیدم بهش میگن😑

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭
۳ تا دوتا دختر یدونه پسر من ۱۸ خواهرم ۱۱ داداشمم ۵

عزیزم درجایگاهت نبودم و درکی ازت ندارم 

خدا مادرت رو رحمت کنه

اما همین اتفاق برای همسزم افتاد و ایشون خودشون رفتن دنبال زن برای پدرشون 

بنظرم حرفتون غیر منطقی بود 

شما نهاین ده سال دیگ مهمان خونه پدرتون هستید و و پدرتون الان اول جوانیشه

وقتی پدر و مادری بخاطر ما از خودشوون میگذرن بهتد نیست ماهم به اونها و خواسته هاشون فکر کنیم؟ 

معذرت میخوام ک میگم اما پدرتون جوانه و الان نیاز به همسر داره 

نیاز جنسی عاطفی و حتی جسمی 

بنظرتون خودخواهی نیست ک خودمون سن ازدواجمون نرسیده و درکی از این مسئله نداریم وو مطمئنیم در اینده ازدواج میکنیم اما پدرمون پاسوز ما بشه؟ 

چون مادررتون فوت کرده قرار نیست پدرتون زندگی نکنه ! هیچوقت شما یا خواهر برادرهاتون نمیتونید نقش همسر برای پدرتون اجرا کنید 

از یه دختر فهمیده ۱۸ ساله انتظار میره ک  خودخواهانه تصمیم نگیره و ب سلامت کل خانواده فکر کنه !

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
۳ تا دوتا دختر یدونه پسر من ۱۸ خواهرم ۱۱ داداشمم ۵

پدرت چندسالشه؟ 

وضع مالیش چطوره میتونه هم شما رو ساپورت کن هم یه خانوم دیگه رو

عزیزم شما خیلی جوونی برا همین زود از کوره در میری 

پدرت دست تنها سخته شما رو نگهداری کنه ولی باید یکی پیدا کنه واقعا مادری بلد باشه و دلسوز باشه

چون اون دوتا خواهر برادرت دیگه خیلی کوچیک شما نهایت سال دیگ اگه دانشجویی چندسال دیگه ام ازدواج کنی... یکی باشه هم شما هم پدرتون هم اون خانوم خودش همه باهم خوب باشید آروم.. 

نامادری دوستم ک خیلی خوب و ماه بود از 13سالگی بالاسرش بود بهترین جا شوهرش داد خیلی بهش رسید خدایی خیلی بستگی ب مدیریت پدرتون داره شمام سازگار باشید الکی دعوا درست نکنید اونم جنسش خوب باشه ووو

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706