2752
2734
عنوان

نا مادریا خوبن؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 80 پست
بله زنده ان خونه ما نمیان ما میریم اونجا  شرایط مشاوره رفتن ندارم🥴 ینی تقریبا خانوادم اعتقا ...

با خانواده کاری نداشته باش شما الان 18سالته تو اینستا برات یه پیچ گذاشتم حتما صحبت کن نیازش شد حصوری بگو پدرت ببره مطمئن باش حمایت میکنه ازت اگر بخوای بری

مشاوره چیز بدی نیست کمک میکنه خودشناسی میرسی 

صحبت میکنی برای تبدیل شدن به بهترین خودت تلاش میکنی بدونی چقدر از خودت توقع داشته باشی ک آسیب نبینی و توقعت نسبت ب بقیه وووو

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خانواده کاری نداشته باش شما الان 18سالته تو اینستا برات یه پیچ گذاشتم حتما صحبت کن نیازش شد حصوری ...

بله 

ولی اینستا ندارم متاسفانه 😶💖

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭

آدم خوب خوبه 

مادر بشه خوبه ،نامادری بشه خوبه، معلم بشه خوبه 

این رفتار هایی که نشون دادی به ضرر خودت میشه 

چون پدرت همیشه جوان نیست 

روزی میرسه که دوست دارید برید برای خودتون مستقل بشید ازدواج کنید اونوقت پدرتون میمونه و کارهاش روی دوش شما، مخصوصا خودت که دختری 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731
بله  ولی اینستا ندارم متاسفانه 😶💖

تلفنشم میزارم برات اینم نتونستی برس پدرت نطامی گفتی درسته؟ دفترچه داره دیگه مراکز خودتون پیش مشاور برو گفتار درمانی بشی یعنی صحبت کنی... 

اینستا میتونی نصب کنی 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
تلفنشم میزارم برات اینم نتونستی برس پدرت نطامی گفتی درسته؟ دفترچه داره دیگه مراکز خودتون پیش مشاور ب ...

ممنون☆☆

اگه منظورتون شغلش بود که نظامیه نه توی کارخونه کار میکنه 

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭