2733
2739

فرقی نداره کدوم پدربزرگ یاکدوم مادربزرگ. من دخترم یکسالو نیمشه. گاه وقتی میان میبرن بچمو. اما دوس ندارم یا من حساسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در حد دو سه ساعت اشکالی نداره بنظرم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

والا عروس خانواده شوهرمم خیلی میکن اینکارو .بچش داعم خونشونه .

امامن دلم نمیاد ینی فکرکنم نتونم .ادم دلشوره میشه . 

برای خنده خودشونم یه عالمه حرف بدیادش دادن🤨

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2740

من که میزارم.مامان بابام مواظبشن دیگه.از پس من براومدن از پس مراقبت از بچمم برمیان.تا ۵ ۶ سالگی که بیشتر لز خونه خودمون خونه اونا بوده.الان ولی چسبیده به من.گاهی زنگ میزنم میگم توروخدا بیاین ببرین نیارین دیگه دادمش شما😂

من که از خدامه بره هم اون دلش باز میشه هم من استراحتی میکنم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706