2410
2553

فرقی نداره کدوم پدربزرگ یاکدوم مادربزرگ. من دخترم یکسالو نیمشه. گاه وقتی میان میبرن بچمو. اما دوس ندارم یا من حساسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

در حد دو سه ساعت اشکالی نداره بنظرم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

والا عروس خانواده شوهرمم خیلی میکن اینکارو .بچش داعم خونشونه .

امامن دلم نمیاد ینی فکرکنم نتونم .ادم دلشوره میشه . 

برای خنده خودشونم یه عالمه حرف بدیادش دادن🤨

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2714

من که میزارم.مامان بابام مواظبشن دیگه.از پس من براومدن از پس مراقبت از بچمم برمیان.تا ۵ ۶ سالگی که بیشتر لز خونه خودمون خونه اونا بوده.الان ولی چسبیده به من.گاهی زنگ میزنم میگم توروخدا بیاین ببرین نیارین دیگه دادمش شما😂

من که از خدامه بره هم اون دلش باز میشه هم من استراحتی میکنم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706