2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه مراقبن و مهربان و مواد  خیلیم خوبه چندساعت بچه پیششون باشه .

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

پسر ابجیم  صبح میاد خونه مامانم  تا شب  .  بزور  شب  میفرستیم بره خونشون 🤣 یه  گفت خاله  من دیشب بغل  مامان ژون  خوابیدم  صبح بیدارم شدم  دیدم خونمون 🤣

😂😂😂
من که میزارم.مامان بابام مواظبشن دیگه.از پس من براومدن از پس مراقبت از بچمم برمیان.تا ۵ ۶ سالگی که ب ...

خواهر زاده منم شلوغ و شکموعه یکم 23 ماهس  منم پر خورم داداشم به خواهرم میگفت بیاین جای این دوتا رو عوض کنیم  منظورش منم علی اصغر و بدین به ما خواهر کوچیکه رو بدیم به شماااا منم شکموام 

یه بار اینقد اذیت کرده بود میگفت بیاین ببرین پسرمو ازپسش بر نمیام حالا دوتا دختر بزرگ هم داره که کمکش میکنن ازپس پسر دوسالش بر نمیومد 😂

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2738
😂😂😂گاهی خیلی اذیت میکنن وروجکا

میدونم امروز خونه ما بود رفتیم مغازه ژلش رو داد به فروشنده که بهش اسمارتیز بده 😂😂😂

دوتا بستنی همزمان خورد  هرکی هم بیرون میرفت گریه که منم باید بیام 😂😂😂

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡