2737
2734
عنوان

رویای بچه دار شدن

445 بازدید | 3 پست

قبل از بچه دار شدن میشه بفهمید که:

-با خودش قرار نیست برکت بیاره؟(یعنی اگه شکم خودتونم به زور سر میکنید غلط اضافه با این عنوان نکنید؟)

-تا 20سالگیش حداقل باید همه چیزش و همه کاراش براتون دغدغه باشه؟

-باید به همه ی همه ی همه ی جوانبش که ممکنه و بشر دهنش خطور کرده فکر کنید وبعد تصمیم بگیرید؟

-قرار نیست یه نفر بچه دار شه تا مسئولیت پذیر شه؟

-امتحان الهی و شوخی نیست و مبحث،زندگی یه آدمه؟

-قرار نیست همون زندگی و اخلاقای گند قبلیتونو ادامه بدید و اذعان بدارید که با اومدنش همه چی درست میشه؟

-قرار نیست اونو بهانه کنید که پیش شوهر یا زنتون موندین و بدتر ری ده مان انجام بدید به آینده ی اون بچه؟

-سطح فکری و ساعت مطالعتون باید فوق العاده بالا باشه و حتما این کارو تا 20 سالگی بچتون باید انجام بدید؟

-چندین بار باید مشاوره برید و کلی تحقیق کنید هم قبل و هم بعد تولدش؟

-به بلوغ فکری و عاطفی و ذهنی باید برسید و حاضر باشید براش زندگی کنید؟(یعنی مردن براش راحته،باید به خاطرش زندگی کنید!)

- از آزادیاتون مثل سه کس پر سر و صدا و روابط بی قید و شرط و گذروندن زندگی باب مثل یک فرد مجرد و چه و چه وچه محروم میشید و مجبورید یه الگو باشید؟

.

.

.

خواهش میکنم ،استدعا میکنم، تمنا میکنم تا قبل از رضایت هر دو پدر و مادر به طور  100درصد و تحقیقات پی در پی بچه دار نشید!میتونین بجاش کلی پیشرفت کنید و کاری که دلتون میخوادو انجام بدید! همه قرار نیست ازدواج کنن! همه قرار نیست بچه دار شن!بخدا شوخی نیست!مسئولیتش واقعا بزرگه...

ما عشقی رو قبول میکنیم که فکر میکنیم لیاقتشو داریم-the perks of being a wallflower
توسعی کن همه این جوانبو رعایت کنی ماحواسمون هس🙃😉

ایشالا که همینطوره و شمام از طرف خودت صحبت میکنی  چون این همه قاتل و بدون نون شب و خیانت کار یا همینایی که تو نی نی سایت ریخته من نیستم،درسته؟با همین یه مساله که ازین پست به این مهمی داری این جوری انتقاد میکنی برای آینده ی بچت آرزوی بهتر شدن دارم! خدا به دادش برسه!

ما عشقی رو قبول میکنیم که فکر میکنیم لیاقتشو داریم-the perks of being a wallflower

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731