2737
2734
عنوان

بارداری دوم

298 بازدید | 35 پست

سلام...پسرم یک ساله سه ماهشه دیروز ازمایشم مثبت شد فهمیدم باردارم...

حالم خوب نیست

خجالت میکشم به اطرافیانم بگم

نگران پسرمم(واسه از شیر گرفتن،اینکه تواناییم نصف میشه واسش)

نمیدونم قرار چه اتفاقی بیفته

من الان با یه بچه گاهی کم میارم حالا قرار بشه دو تا😑

خدایا شکرت یکی با هزار تا دوا و دکتر نمیشه بعد ما با یه خطا اینطوری توش میمونم😕

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به دیگران چه برای خودت سخته حسابی مولتی ویتامین اینچیزا بخور

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مبارکه

میگن یکی دوسال اولش سخته

ولی بعدش به شدت خوب میشه. قشنگ با هم بازی میکنن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

هیچ کار خدا بی حکمت نیست ناشکری نکن انشالله سالم و سلامت باشه تو راهیت ...بهترین همبازی برای پسرت تو راه یکم سخته اما بعدش خودت از وجودشون لذت میبری منو داداشمم مثل بچه های تو هستیم

چقدر امضات قشنگ بود...💟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
منم نی نی دوم ناخواسته بود البته دخترم ۳ سال و نیمشه. به هیچ عنوان نندازش

نه اصلا به سقط فک نمیکنم...چطوری به خانواده ها گفتین؟عکس العملشون چی بود؟

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
سخته به شدتتت واسه بدنتم زود بود چون کمبودای باردارب و زایمان قبلی ۳ سال طول میکشه

بله درسته میدونم...از نظر جسمی خیلی ضعیف شدم...

مبارکت باشه خواهر من.پسرش هفت ماهش بود باز باردار شد الان بزرگ شدن دیگه

ممنون عزیزم

به دیگران چه برای خودت سخته حسابی مولتی ویتامین اینچیزا بخور

هر چقدرم بگی به کسی ربطی نداره ولی باز انرژی  عکس العملشون رو ادم تاثیر میذاره

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید که رابطه جنسی با جلوگیری مطمئن رو هنوز یاد نگرفتین/:

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

وااااااااای خیلی خیلی خیلی مبارک باشه انشالله سالم وصالح باشه نگرانی وناراحتی نداره ک خدابرات هدیه فرستاده شاکرباش وبرای کسانیکه ارزو دارن دعاکن گلم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2706