2752
2734
عنوان

بارداری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 35 پست
هر چقدرم بگی به کسی ربطی نداره ولی باز انرژی  عکس العملشون رو ادم تاثیر میذاره

اگه خواهرم بودی دیگه باهات حرف نمیزدم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
مبارکه میگن یکی دوسال اولش سخته ولی بعدش به شدت خوب میشه. قشنگ با هم بازی میکنن

ممنون

ان شاءالله خدا بهم صبر بده اون یکی دو سال اول رو بتونم با ارامش بگذرونم

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کار خدا بی حکمت نیست ناشکری نکن انشالله سالم و سلامت باشه تو راهیت ...بهترین همبازی برای پسرت تو ...

ممنون از انرژی مثبتت

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
هر چقدرم بگی به کسی ربطی نداره ولی باز انرژی  عکس العملشون رو ادم تاثیر میذاره

عزیزم اونا نه جای شما درد زایمانو میکشن نه سختیاشو هرچی هس برای خودته فکر خودت باش نه حرف مردم شما بچت ۷سالش میشد همین جماعت میگفتن تنبلی دومی نیاوردی هرکی گف زوده بگو اره ولی مصلحت خدا بودشکر خدا میشه همبازی بچم دیرترم خیلی فایده نداره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
چقدر امضات قشنگ بود...💟

ممنون🌷

واسه خودت کار سخت میشه

ولی واسه بچه ات خیلییییییی خوبه

همبازی داره 

دیدم بچه هایی که فاصله شون‌همین قدره

از لحاظاتی هم‌واسه خودت بهتره

الان من بچم ۶سالشه بخاطر شرایطی که داشتم نشد دوباره باردار بشم

خییییلیییی تنهاست

انقد دلم واسش‌میسوزه

به خدا امید داشته باش

شاد باش

مگه‌چیه خدا داده

من اگه جات بودم از زندگی لذت میبردم

دیگه راهی نیست

میتونی افسرده بشی و زانو غم بغل بگیری و در نهایت بشی یه مادر افسرده و عصبی

میتونی هم شاد باشی و به این‌فکر کنی‌که بچه‌ات همبازی داره و خونت چقدر شلوغ و باحال میشه.انتخاب با خودته‌گلم

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید که رابطه جنسی با جلوگیری مطمئن رو هنوز یاد نگرفتین/:

شما کجا زندگی می کنید که به یه خانم باردار هی اینطوری استرس وارد میکنی و سرزنشش میکنی...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
خب چرا سفت وسخت جلوگیری نکردین..دلم واسه بچه اولت سوخت.بخاطر اونم که شده بود باید جلوگیری محکمی میدا ...

دوست عزیز حرف شما درست

ولی الان این اتفاق افتاده

و منی که اینجا این درد و دل کردم نیاز به دلگرمی و همراهی دارم نه سرزنش..

اسی به نظرم رو نکن که ناخواسته است

اینجوری اجازه نظردهی به بقیه میدی...

یه راز بمونه بین خودتون. بعدا بچه تونم فکرکنه که خودتون دوست داشتید دوتا بچه پشت هم داشته باشید

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
وااااااااای خیلی خیلی خیلی مبارک باشه انشالله سالم وصالح باشه نگرانی وناراحتی نداره ک خدابرات هدیه ف ...

ممنونم گلم😊

ان شاءالله خدا حاجت دل همه رو بده

دوست عزیز حرف شما درست ولی الان این اتفاق افتاده و منی که اینجا این درد و دل کردم نیاز به دلگرمی و ...

ببخشیداگه ناراحت شدی قصدبدی نداشتم.اخه خواهرم دقیقا بچه اولش یکسالو دوماهش بود دومی و باردارشدن.انقدر این بچه اذیت شد از شیرگرفتنش چون کوچولو بود و شیرخشک نمیخورد.مامانش نمیتونست بغلش کنه پابه پاش بدونه.خیلی بچه سختی کشید دلم میسوزه بخدا.الان ۷سالشه و بچه بشدت عصبی و غمگین حسودیه.روانپزشک بردنش گفت فقط تقصیر پدرومادر که فاصله سنی مناسبو انتخاب نکردن برای بچه دومی...من اینارو گفتم که حواستون باشه هیچوقت کم نزاری واسش چیزی که شده وباید و باید بهش برسی خودت سختی رو بکش نزار بچت سختی ببینه.به خانوادتم بگو تا حتما حتما کمکی داشته باشی.