2733
2734
عنوان

بارداری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 35 پست
شما کجا زندگی می کنید که به یه خانم باردار هی اینطوری استرس وارد میکنی و سرزنشش میکنی...

واقعا،من از اینکه از اطرافیانم انرژی منفی نگیرم پناه اوردم اینجا،بعد این خانم😕

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
شما کجا زندگی می کنید که به یه خانم باردار هی اینطوری استرس وارد میکنی و سرزنشش میکنی...

افرین واقعا این چه طرز برخورد با یه خانم بارداره که استرس و ناراحتی براش سمه ...مبارکش باشه نی نی دارشدنش خواسته خدا بوده شک نکن خدا نخواد نمیشه بخوادم ماکاره ای نیستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی به نظرم رو نکن که ناخواسته است اینجوری اجازه نظردهی به بقیه میدی... یه راز بمونه بین خودتون. ب ...

تو ذهن خودمم هست که ناخواسته بودن رو مطرح نکنم

چون خودمم ناخواسته بودم،5 سالم بود مامانم داشت تعریف میکرد که چقدر تلاش کرده سقط بشم نشدم،همیشه تو ذهنم بود که اینا منو نمیخواستن،تا الانم مامانم بهم محبت میکنه میگم واسه کم کردن عذاب وجدان اون موقع اشه

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2731
ببخشیداگه ناراحت شدی قصدبدی نداشتم.اخه خواهرم دقیقا بچه اولش یکسالو دوماهش بود دومی و باردارشدن.انقد ...

ممنون از راهنماییت.  

مبارکت باشه خواهر من.پسرش هفت ماهش بود باز باردار شد الان بزرگ شدن دیگه

واقعا🥺😔

امضاتو میگم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دوستای گلم لطفا واسه خوشبختیم و خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین اگه فرستادین بگین منم بفرستم  ممنون🥺🙏