2737
2739
عنوان

طبیعت گردی

143 بازدید | 11 پست

بچه ها شما وقتی میاین طبیعت چی کارا میکنید

من و خانوادم همیشه انگار از بقیه دور افتادیم و حرفی برای گفتن نداریم به هصوص وقتی با فامیلا و غریبه ترا هستیم

باز کنار دوستا بهترم.بعد از دوران لیسانس و خوابگاهم که دیگه دوستی دور و برم نیس

همه باهم پانتومیم بازی میکنیم.یا والیبال

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرم لبه پرتگاه وجییییییییغ میزنمااااا.بعد رو سبزه ها ولومیشما اسمونو نگاه میکنم.البته ترجیح میدم تنها باشم

اقا وجدانن رضا کرمی تارا شکرخورد غلط کرد این اهنگو خوند(گَردِ کی دِری لج کِید اخه مگه دشمنِدِم،شرمنده چَن ساله چیدَه مِ هنوز عاشقِدِم)پسران سرزمین کرمانشاه  از رضابکشین بیرون..هرجامیرم دوپس دوپس شرمنده هر شو مَسم  فکر کنم پسران کرمانشاهی از دم شکست عشقی خوردن...       خب خب رضا ب کنار...یکم بگم از یاسین ک اهنگش قفلی همیشگیمه...(ساقی اِمشُو اَرَیمِ مشروب فیک بِرشِن،توام حالِم خِراو بِکی بوِیدَم تامرز کشتن،نیکوتین خونِم اِمشو ها بانِ هزار مَگَر ای سنگینه ای دردیله بوِیدَ خوار...)..روزگار داره غمگین ترین اهنگشو برام مینوازه..من همون دختریم ک تو تمام زندگیش نقش فیک بازی کرد..زندگی ک همه براش تصمیم گرفتنو من فقط گفتم ..(چشم)کاش میشد درتمام طول زندگیم فقط یکروزشو خودم باشم:)از غیرواقعی بودن خودم خسته شدم..یدختر درونگرایی ک فقط تو رویاهاش واقعیه وبا کسی میتونه صمیمی بشه...
2728

ما دورهم جمع میشیم فقط میخندیم حرف میزنیم ازاتفاقات جدیدی ک افتاده بعدشم بدون اینکه فکرشوکنی ده نفردیگه بی دعوت به ما ملحق میشن 😐اینقدما باحالیم😂

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2740
ما دورهم جمع میشیم فقط میخندیم حرف میزنیم ازاتفاقات جدیدی ک افتاده بعدشم بدون اینکه فکرشوکنی ده نفرد ...

ما کل ادمایی هم که جمع شن فامیلن

سالی ۴بار حداکثر با اینا دور هم جمع میشیم دلمون خوشه اومدیم طبیعت اونم که هم زبون نداریم 😥😥😥😰

دفتر گردشگری و باشگاه قایقرانی سیر سپهر سبا با برند تجاری " بیا تور " مفتخر است که ارائه دهنده خدمات گردشگری و تورهای رفتینگ زاینده رود ، رفتینگ در رودخانه کرج و رفتینگ ارمند رود، طی یک دهه برگزار کننده  تورهای رفتینگ بوده است .