2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کلا تو بارداری ماهی چون جیوه داره نباید خورد

میگن ماهی بدون جیوه هم هست

نمیدونم کدوما جیوه نداره چون خودم ماهی خور نیستم.

دعاکنیم همیشه حال دل هممون خوب باشه... امیدوارم باشیم به رحمت خدا؛ نا امیدی از جانب شیطان هست...میم مشکلات را که برداری زندگی شیرین می شود؛ خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری.
2738
کلا ماهی چون جیوه داره نباید خورد میگن ماهی بدون جیوه هم هست نمیدونم کدوما جیوه نداره چون خودم ماه ...

بله درست میگن

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
کلا ماهی چون جیوه داره نباید خورد میگن ماهی بدون جیوه هم هست نمیدونم کدوما جیوه نداره چون خودم ماه ...

ماهی تن و ماهی های بزرگ جیوه دارن. ماهی سردآبی مثل قزل الا مخصوصا اگه کوچیکم باشه هیچ مشکلی نداره

ماهی تن و ماهی های بزرگ جیوه دارن. ماهی سردآبی مثل قزل الا مخصوصا اگه کوچیکم باشه هیچ مشکلی نداره

مرسی دوست عزیز

دعاکنیم همیشه حال دل هممون خوب باشه... امیدوارم باشیم به رحمت خدا؛ نا امیدی از جانب شیطان هست...میم مشکلات را که برداری زندگی شیرین می شود؛ خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری.