2737
2734
عنوان

رمان خوب معرفی کنید به من 🌺

20523 بازدید | 30 پست

سلام دوستان 

این تاپیک رو زدم که اگه رمان خوبی خوندید به من و بقیه دوستان که علاقمندن معرفی کنید ❤️

اگه می شه رمان اینترنتی ایرانی معرفی کنید 

ژانر طنز یا عاشقانه و اجتماعی .. تلخ نباشه 

این رمان ها رو هم خوندم : ( اینا خ خوب بود )

اسطوره   -    بانوی قصه    -      زیتون  

زهر تاوان     -     شاه شطرنج     -   باورم کن

دونجوانی     -     همسایه ی من   - دالان بهشت

گناهکار    -     قاتل کیارش     -    شهربازی 

رمان های خانم پوراصفهانی   و   میم مودب پور

داری میری ❤️

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ابکی میخوای؟!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
بله 

بامداد خمار

گناهکار 

تقاص

هکر قلب

شاه شطرنج

زیر باران

برای من بمون برای من بخون

عمارت عشق

جدال پر تمنا

فقط مال من میشی

همخونه

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
کس یهس یه رمانی به من بگه که خیلی صحنه داشته باشه و عاشقانه باشه؟

ازجنس اقلیما فقط صحنه بودنویسندش عجب ذهن سمی داشته😂بخونش

یه دخترخوشگله مهربونم عاشق کتابم استقلالیم تاپای جون خیلیم روشنفکرم  😋😍🤩💙💙💙💙     
2706