2733
2734

سلام، سال نو مبارک، پسرم نه تنها جیششو نمیگه، هنوز بعد از ادرار یا پی پی اعلام نمیکنه یا احساس ناراحتی نمیکنه خودم متوجه میشم بعد برای بردنش به دستشویی خیلی مقاومت میکنه و نمیاد گاهی با جایزه، گاهی با دعوا گاهی بزور میبرمش دستشویی میشورمش، شش ماه پیش بردیمش دکتر دکترش گفت چیزی نیست که معاینه بخواد هنوز وقت داره بعضی بچه ها دیر قادر به کنترل میشن، الان سه سال و نیمه ست، همه میبینن پوشکه تعجب میکنن نگرانشم نکنه حرفی زده بشه روی روحیه ش تأثیر منفی بذاره، به نظرتون پیش روانشناس ببرمش؟ چکار کنم؟ چه راهی هست که آموزش بتونم بدم؟ 

منم فکر میکردم غیر طبیعیه ، چون بچه دوستم دقیقا مث بچه شما بود، تا اینکه یکبار از یه دکتر شنیدم، تا زیر ۵ سالگی ممکنه و طبیعیه 

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

باز بزارش تن تن ببرش دسشویی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه از دسشویی شاید میترسه دسشوییو تزیین کن واسش روانشناسم ببری خوبه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2740

من دخترم رو با ی انیمیشن از پوشک گرفتم حدود دو سال و ۸ ماهش بود 

تو گوکل سرچ کن انیمیشین آموزش دسشویی رفتن به کودک 

ی کارتون انگلیسی هست ولی میفهمه بچت 

هر روز براش بذار توضیح بده براش چکار میکنه 

کم کم یاد میگیره

باید به آدمهای دورو برش آموزش بدن که دخالتی در مورد فرزند شما نکنن

میدونی شاید کسی نخواد دخالت کنه فقط واسش سوال پیش بیاد این وسط بعضیا راهنمایی هایی میکنن و ب درد ادم میخوره 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

خواهرزادم سه سالگی از پوشک گرفتیمش قبلش امادگی نداشت بدون هیچ زور و اجباری خیلی راحت انجام شد.نگران نباش

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
یا خدا کم کاری از خودته فقط مقصر خودتی

چه کم کاری؟ برای از پوشک گرفتن بچه باید نشون بده کاری کرده وقتی اصلا تغییری در رفتارش نیست یا ناراحت نیست چکار میشه کرد از یکسال و نیمگی سعی کردم از پوشک بگیرمش نشد

2706