2752
2734
عنوان

پسرم سه سال و نیمه هست هنوز پوشکش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 28 پست
چه کم کاری؟ برای از پوشک گرفتن بچه باید نشون بده کاری کرده وقتی اصلا تغییری در رفتارش نیست یا ناراحت ...

اون بچه دیگه عادت کرده

پوشک شده جزیی از زندگیش

ناراحت نشو قصد بدی ندارم

ولی واقعا زشته بخدا همه مسخره میکنن ادمو که بچه ۳سال و نیمه رو پوشک میکنی

جدا ازین بحث روانی و هزینه هست

فردا که بیدار شد پوشکش نکن

۵دقیقه یه بار ببرش به زور سرپاش بگیر

هرچی سنش بیشتر باشه مقاومتش دربرابر یادگیری بیشتره

یه ماه هر دو اذیت میشید ولی بعدش واقعا راحت میشید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چه کم کاری؟ برای از پوشک گرفتن بچه باید نشون بده کاری کرده وقتی اصلا تغییری در رفتارش نیست یا ناراحت ...

منم پسرم۲سال و نیمشه از صب تا الان صدبار بردمش دستشویی ،اونجا کارشو نکرد الان داخل شلوارش کارشو کرد ،شوهرمم میگه لازم نکرده از پوشک بگیریش تا خودش بگه 

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب الان یاد گرفته مقاومت کنه و همکاری نکنه

اشکال کار از خودت بوده زیادی زود خواستی از پو شک بگیریش

بعدم اصولا بچه ها علایمی ندارند مادر باید بچه رو باز کنه و تند تند ببره دسشویی

2731

من فیکس دوماه دارم تلاش میکنم واس پوشک گرفتن ماه اول هر نیم یاعت بود ینی اولش با یه ربع شروع کردم  ماه دوم شد هر ۱ ساعت الانم نمیگه ولی دیگه شلوارشو کثیف نمیکنه پسرم ۲۲ ماهش تازه تموم شده

سختی داره ولی یلاخره باید این راه رو رفت پس هرچی سنش پایننتر بهتر 

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
منم پسرم۲سال و نیمشه از صب تا الان صدبار بردمش دستشویی ،اونجا کارشو نکرد الان داخل شلوارش کارشو کرد ...

دقیقا پسر منم همینطور بود از یکسال و نیمگی هر چندماه یکبار سعی کردم از پوشک بگیرمش کارشو یه ذره یه ذره میکرد تو نصف روز بیست تا شلوار خیس میکرد منم موکول میکردم به دوماه بعد همینطور رسید به الان، آخرین بار که تصمیم گرفتم باز بذارمش بعد از چندین مرتبه خیس کردن شلواراش تو شلوار پی پی کرد و نگفت منم منصرف شدم پوشکش کردم 

میدونی شاید کسی نخواد دخالت کنه فقط واسش سوال پیش بیاد این وسط بعضیا راهنمایی هایی میکنن و ب درد ادم ...

حتی راهنمایی هم زمانی ارزشمنده که ازت بخوان نه اینکه سوال براشون پیش بیاد 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
مهم نیست، نگرانیم بیشتر از خودش و اینه که نکنه مسئله ای باشه

هیچ مسیله ای نیست 

کاملا موضوع بی اهمیتیه 

مهم اینه که میتونه نگه داره و بی اختیاری نداره و این یعنی خداروشکر از این بابت سلامته کوچولوت

همه این نگرانی ها به مرور برطرف میشه

راه های زیاد امتحان کن

توالت فرنگی براش بخر 

دیوارای توالتشو یا توالتتون رو تزیین کن با عکساو شخصیتایی که دوست داره

حتی میتونی حیوون خونگی بگیری و همزمان که داری به حیوونت اموزش توالت میدی کوچولوت هم به تقلید رفتار میکنه 

من برای پسرم سگ گرفتم به نظرم کیفیت زندگیمون از لحاظ تربیتی رفته بالاتر

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
حتی راهنمایی هم زمانی ارزشمنده که ازت بخوان نه اینکه سوال براشون پیش بیاد 

اره درسته 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..