2733
2734
عنوان

خانوم های مذهبی میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و ننزل من القرآن ما هو شفا للناس و رحمه...فقط به قرآن اطمینان صد در صد داشته باش چون تنها کتابیه که غیر قابل تغییره...من خودم با دنباله روی از یه واعظ خیلی خیلی  مشهور که همه جا هست و تلویزیونم نشونش میده گمراه شدم تو تاپیکم توضیح دادم...تناقض های مفاتیح با قرآنو آیت اله برقعی توضیح داده هست توی اینترنت

2731
و ننزل من القرآن ما هو شفا للناس و رحمه...فقط به قرآن اطمینان صد در صد داشته باش چون تنها کتابیه که ...

متاسفانه آیت الله برقعی، دچار افکار وهابیت شده بودند. 

وجود امام زمان را هم انکار کردند. 

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
متاسفانه آیت الله برقعی، دچار افکار وهابیت شده بودند.  وجود امام زمان را هم انکار کردند.

چی بگم والا خواهر...میدونم ادامه بدم خود من رو هم ممکنه متهم کنین ولی حیفم میاد کسی که هدفش خداس مث من و خیلیای دیگه فریب بدن...دو سه تا مورد میگم دیگه خودت میدونی خواهر جان بعدش تصمیم با خودته اذیتت نمیکنم...میدونین جنگ بدر غنایم رو به پنج قسمت تقسیم کردن چهار قسمتشو مجاهدین راه الله برداشتن و یه پنجم دیگه اش رو باز خداوند تقسیم به پنج کردن یعنی سهمی که برای ذی القربی پیامبر مقرر شد یک بیست و پنجم بود...بعد و قبلش هم هیچ وقت سهمی قرار داده نشد فقط چون قبل اون جنگ حضرت علی تمام اموالشو در راه خدا انفاق کرده بود این استثنا براش قائل شد...کلمه غنمتم توی اون آیه رو تمام کسایی که زبان مادریشون عربیه گفتن یعنی غنیمت جنگ ولی ما گفتیم نه شما اشتباه میکنین اولندش یک بیست و پنجم نیست یک پنجمه و غنمتم هم معنی کسبتم میده یعنی هر چی کسب کردین(رزق و روزی و حاصل دسترنج)...اونم نه به ذی القربی (یعنی نزدیک ترین افراد به پیامبر)بلکه به تمام سادات تا ابدالدهر...هر چی کتاب به من رفرنس میدادن وقتی پای منبر مینشستم همه از علم لدنی و علم غیب تمام چهارده معصوم نوشته بود این دو سال اخیر که رفتم سمت قرآن و یه ذره عربی هم بلد شدم آیه انی لا اعلم الغیب یعنی من هیچ خبری از غیب ندارم رو از زبان پیامبر رو تو قرآن پیدا کردم...بالاخره ما باید اعتقادمون با قرآن همخوانی داشته باشه درسته خانمم؟لات و هبل و عزی سه تا از پیروان و مومنین حضرت ابراهیم بودن بعد مرگشون مردم واسه گرامیداشت بتهاشونو ساختن و کم کم  دیگه کامل خدا رو فراموش کردن...آیه سه سوره زمر درباره شون میگه کسایی که به جز خدا اولیایی برگزیدن و میگویند ما آنها را میپرستیم تا ما را به خدا نزدیک کنند...چهل و دو نامه منتسب کردن به امام زمان که به نواب اربعه فرستادن وقتی میخونیشون سی و پنج تاش درباره پوله...مثلا یه جا نوشته من(یکی از نواب)به فلانی گفتم پول بده اون گفت ندارم امام زمان منو مطلع کرد که دروغ میگه پول همون لحظه توی جیبش بود...میدونی آجی جان وقتی قند وارد ایران شد تمام علما قندو حرام اعلام کردن چون بهش خمس و زکات تعلق نمیگرفت بعد تاجر انگلیسی که قند میاورد رفت دیدار علما و یه پولی پرداخت کرد فرداش تمام علمای ایران گفتن اگه قندو قبلش بزنین توی چایی حلال میشه...یه واعظ یه کتاب به من معرفی کرد اسمش یادم نیست ولی وقتی رفتم خوندم نصفش فحاشی به ابوبکر و عمر بود ...حضرت علی اسم پسراشو ابوبکر و عمر میذاشت از شدت علاقه بعد وفات حضرت زهرا دخترشونو دادن به عمر....چطور ممکنه با غیرت ترین عرب زمان اسلام دخترشو بده به کسی که به گفته وعاظ قاتل دختر پیامبره...توی قرآن درباره ابوبکر نوشته لا تخف ان الله معک یعنی نترس خدا با توست که کلا با اون کتاب من درآوردی که من خوندم جور درنمیاد...شنیدین  یه فتوا هست که ما برای مصلحت حکومت حتی میتونیم امام زمانو هم بکشیم...دین حضرت علی که میگفت حکومت بر شما برای من از آب دماغ بز بی ارزش تره و منو به اصرار مجبور به حکومت کردین واقعا اینجوری نبود که...دیگه سرتو درد نمیارم  ما هم مسلمونیم عزیز دلم نزار بینمون به خاطر منافع دیگران اختلاف بیافته💖💖