2737
2734
عنوان

بنظرتون شمعسازی درامد داره؟مشتری داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31400 بازدید | 36 پست
منم‌همینطوری ام تو فروش اصلا شانس ندارم در صورتیکه وسیله ام رو میدم به یکی دیگه اون راحت میفروشش

دقيقا منم همينطورم شانس ندارم اصلاااا

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
اااااخ دلم پره، كلي وسايل كيك پزي شيريني پزي، شمع سازي، كاشت ناخون دارم بخدا حتي هزار تومن هم كار نك ...

خیلی بده، درکت میکنم، ولی ناامید نشو از اطرافیان شروع کن و کاشت ناخن انجام بده، تو تولدا بگو من به عنوان کادو کیک میپزم براتون، و ایشالا اینطوری کارت رونق پیدا میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم در آمد داره مخصوصا تهران اونم دامد هفتگی یه آگهی دیدم که در زمینه شمع و جعبه و بدلیجات حقوق هفتگی دو میلیون میدن ولی متاسفانه با اینکه خودم شمع رو بصورت حرفه ای بلدم نمیتونم استخدام بشم چون شهرستان و اونا واسه شهرستان ارسال ندارن

2731
تو این اوضاع اقتصادی مردم پول به شمع نمیدن 

اتفاقا من یه پیج هایی دارم تو اینستا یه چیزایی درست میکنن خداااااان یعنی و هر کدومو پارسال 300 میفروخت

بعد فروش هم دارن خدایی 

توی هر شغلی باید یکم خلاقیت به خرج داد معلومه چهار تا شمع گرد و مستطیل ساده فروش نمیره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
بله عزیزم در آمد داره مخصوصا تهران اونم دامد هفتگی یه آگهی دیدم که در زمینه شمع و جعبه و بدلیجات حقو ...

سلام عزیزم، خوبی؟منم واسه شمع سازی رفتم کلاس و الان باید شمع بدون حباب درست کنم ک کار بهم بدن،ولی وقتی سبزه رو میزارم روبرگهای سبزه حباب میزنه،هرکاری میکنم بدون حباب نمیشه..ب این کار واقعا نیاز دارم،اگه بلدید توروخدا راهنماییم کنید 🙏

2740
اتفاقا من یه پیج هایی دارم تو اینستا یه چیزایی درست میکنن خداااااان یعنی و هر کدومو پارسال 300 میفرو ...

پیجشون اسمشو میگی ب من

۱۸ سالمه🧚‍♀️گاهی ک حوصلم سر میره میام اینجا چون با کسی در ارتباط نیستم✌کتابای روانشناسی خیلی دوس دارم عااااااااشق بحثای درسی و انگیزشیم🥰امسال کنکور دادم ۱۴۰۲ و قراره مهندس موفقی بشم😁 منو تو بحثای روانشناسی تگ کنیدددددد😍🤝❤سنم رو گفتم چون لازمه اینجا بگیم ک وقتی نظر بدیم طرف مقابل بدونه واقعا یه بچه اینجا نظر میده یا ن 🤷‍♀️🍇
اصلا اصلا اصلا درامد نداره، کلی پول خرج میکنی بعد نمایشگاه میزنی یکی ازت شمع نمیخره، وقتی اماده کلی ...

تاپیک شما قدیمیه استاد من از طریق همین شمع سازی ماشالله بکجاها رسیده فقط اراده میخاد و جا نزدن ..مدل های مختلفم هست امکان  نداره نفروشی .. منم خودم دنبال کاررشم دعا کنید بتونم بکشم بالا خودمو 

تاپیک شما قدیمیه استاد من از طریق همین شمع سازی ماشالله بکجاها رسیده فقط اراده میخاد و جا نزدن ..مدل ...

آخ چه خوب ریپلایم کردی سال ۹۹ اصلا پی درس و کار علمی نبودم، دور و بر این جور کارا بودم مرسی چه حس خوبی گرفتم کجا بودم و الآن کجام. 🤗

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آخ چه خوب ریپلایم کردی سال ۹۹ اصلا پی درس و کار علمی نبودم، دور و بر این جور کارا بودم مرسی چه حس خو ...

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم برای منم دعا کن یک روز یکی رو ایتطوری خوشحال کنم با تاپیکم 😍

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم برای منم دعا کن یک روز یکی رو ایتطوری خوشحال کنم با تاپیکم 😍

عزیزدلم انشالله به تک تک هدفات تو زندگی برسی 😍😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706