2733
2734
عنوان

همش بچه ها استرس مرگ گرفتم

166 بازدید | 6 پست

نمیدونم این چند روز حس میکنم نزدیک تره میگم نکنه یه ساعت دیگه بمیرم قلب میاد دهنم از استرس همش وحشت تنهایی میدونم بعد مرگ م همه دنبال کارشون میرن من تنها میمونم

کاربر ۹۵ هستم 

آرزو میکنم من بمیرم بخدا هیج جوره مشکلم حل نمیشه

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی حتما نوجواتی منم نوجوان بودم اینجور بودم

من ۲۵ سالمه ارزوی مرگ دارم اتفاقا نوجوانی از مرگ میترسیدم الان مشتاق مرگم

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
جدی حتما نوجواتی منم نوجوان بودم اینجور بودم

نه تموم شده نوجوانیم ولی واقعا نمیتونم دیگه یا بمیرم یا مشکلم حل بشه بخدا هر روز خودمو میکشم

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
نه تموم شده نوجوانیم ولی واقعا نمیتونم دیگه یا بمیرم یا مشکلم حل بشه بخدا هر روز خودمو میکشم

میکِشم