2737
2734
عنوان

بنظرتون شمعسازی درامد داره؟مشتری داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30973 بازدید | 36 پست
اااااخ دلم پره، كلي وسايل كيك پزي شيريني پزي، شمع سازي، كاشت ناخون دارم بخدا حتي هزار تومن هم كار نك ...

*دعوت به همکاری*

سلام عزیزم🌹🌹🌹

✅یک فرصت عالی 

ظرفیت محدود فقط افراد جدی و متعهد

*✅کار در منزل بدون سرمایه*✅

*✅با گوشی موبایل*✅

*✅با درآمد عالی و بدون سقف،دارای دو حقوق 😍درآمد آنی و درآمد ماهانه*✅

*✅مناسب به عنوان شغل اول یا دوم*✅

*✅با آموزش های رایگان(دوره های آموزشی به صورت آنلاین برگزار میشود)*✅

https://eitaa.com/salamatkade_shaparak

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید عزیزم شما از شمع سازی به درآمد رسیدی؟؟ راضی هستی؟؟ 

بنظر من که آب در هاون کوبیدنه، اتقدر شمعهای اماده خوشکل با قیمت مناسب هست که لزومی نداره کسی شمع دستساز بخره، ضمن اینکه خیلی کثیف کاری داره، من که نه، به چشم تفریح بهش نگاه کردم حوزه کاریمو تو امضام نوشتم، شمعسازی فقط یه سرگرمی بود.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728
سلام گلم،،، شما چیکار کردید شمع سازی براتون فایده داشت؟

سلام عزیزم من چون نوزاد دارم زنده باشه و کسی نیست بهش بسپرمش بااینکه تو فکرشم و درتلاش بتونم شروع کنم هنوز نتونستم ولی از اقوامم ک توی شهر کوچیک زندگی میکنه شروع کرده بکار و ماشالا ترکونده فقط مونده ب اینکه بخوای و تلاش کنی الان بخاطر فنگشویی و استفاده از شمع خیلی طرفدار داره 

سلام عزیزم من چون نوزاد دارم زنده باشه و کسی نیست بهش بسپرمش بااینکه تو فکرشم و درتلاش بتونم شروع کن ...

عزیزم ممنون که جوابم دادی اگر جواب سوال هام بدی دعات میکنم،،،، من یه دوره شرکت کردم پولش رو با هزار بدبختی جور کردم،،، الان پشیمونم اخه نمیدونم چطور شمع هام رو بفروشم