2733
2734
عنوان

دمر بودن جنین در سونو انومالی

128 بازدید | 13 پست

سالم خانوما من دیروز رفتم سونو انومالی ,بچه دمر بودو ب حالت سجده بود ,  بچه کلا در همون حالت بود و سنوگرافی انجام شد و گفت مشکلی هم نداره , مگه تو سونو انومالی بچه نباید حتما تکون بخوره ؟ تا دیده بشه اما این همونجوری اندازه گرفت گفت خوبه همه چیش .من برادر زادم مادر زاد هر دو پاش مشکل داره ,بهشم گفتم گفت مشکلی نداره بچت ,ب نظر شما ممکنه کم کاری کرده باشه سنوگرافیست یا همین اندازه گیری و تشخیص ک در همین حالت جنین هم انجام شده درسته؟ 

نگران نباش 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😐😐😐 وسواس داریا

دیدی چی گفت ؟گفت برادر زادم مشکل داره خب هر کی باشه نگران میشه ما حالت عادی هم استرس داشتیم ایشون تو فامیل هم سابقه دارن طبیعی هست نگران باشه و وسواس بگیره 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بچه اولمه نمیدونم انومالی باید چجوری باشه شنیدم بچه حتما باید تکون بخوره احساس میکنم دکتره کم کاری ک ...

عزیزم جای بچه اونقدر نیست که معلق بزنه توی شکمت 

منظور از تکون خوردن در حد تکون دادن دست و پاعه نه بیشتر 

اون همه چیزو دیده و بررسی کرده 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
دیدی چی گفت ؟گفت برادر زادم مشکل داره خب هر کی باشه نگران میشه ما حالت عادی هم استرس داشتیم ایشون تو ...

بدتر از همه اینکه داداش زن داداشم ,همسر منه ,نمیدونم خیلی تو فکرم امیدوارم مشکلی نداشته باشه,

2740
خودش ک راضی بود همه چیش گفت اوکیه خودم میگم برم جای دگ سونو بدم بقیه میگن نرو دلتو چرکین نکن .

اگه باعث میشه دلت آروم شه برو چه اشکالی داره.

منم یه دکتر عوضی یکم چسبندگی رحم داشتم تشخیص داده بود امنیوتیک باند ینی تا دنیا بیاد ده بار سونورفتم

انشاالله ک همینطور باشه ,و مشکلی نباشه .

ببین عزیزم کلا تا اخر بارداریت توکل کن به خدا 

همه ی این ازمایش ها حتی دقیق ترینشون ممکنه خطا داشته باشن 

اگر قرار باشه برای هرکدومش استرس بگیری هم خودتو اذیت میکنی و هم اون بچه رو بی قرار میکنی 

ارامش تو مهمتر از همه است 

همیشه بگو این هدیه خداست توی شکم من و قطعا هدیه خدا نقص نداره 

بگو خدایا خودت مواظبش باش 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ان شاءالله که سالمه نی نی

اگه نگرانی سونو گرافی ۳یا ۴ بعدی با مشورت پزشکت برو

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!