2737
2739

کسی شمع می‌خره بنظرتون؟ 🤔 

من خیلی علاقه دارم بهش... کلاس آموزشی هم ثبت نام کردم دیدم... خیلی دوست دارم شمعسازی رو...و دوست دارم درآمد داشته باشم. اما قالب شمع خیلی گرون بود، نمیدونم بخرم یا نه! میترسم بخرم بعد بمونه رو دستم... بنظرتون شمع مشتری داره؟ 

فكر نكنم😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراااا😢

تهران خيلي بازار كارش پرشده

البته باز تحقيق كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731

اصلا اصلا اصلا درامد نداره، کلی پول خرج میکنی بعد نمایشگاه میزنی یکی ازت شمع نمیخره، وقتی اماده کلی خوشکل هست بعید بدونم کسی کار ماهارو بخره، بعید که نه مطمعنم چون تجربه کردم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
جدی؟ خب اگه نمونه کار جذاب باشه چی؟  عکس کاراتونو دارین؟

هر چقدرم جذاب باشی به زیباییه کهار اماده که برش کارخونست نمیخوره، بعدم انقدر کثیف کاری داره، مربیمون اولش میگفت من همیشه اماده میخرم ماها باور نمیکردیم، نگو طفلی بسکه وسایلش گرون بودو اخر سرم بیکیفیت میشد ترجیح میداد امادشو بخره، نمایشگاهم برامون زد بچه ها هیچی فروش نکردن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چ وسایلی لازم داره؟هزینه ساختش چقده؟

قالب میخاد، پارافین، انواع رنگ، اکلیل، اینا که میگم زود زود تموم میشه ها، مثلا ر پارافین قالبی برا دو بار نهایت بشه که خیلیم گرونه، برا هر مدل شمعی یه مکافات خاصی داره، سال ۹۰ ، ۴۰۰ تومن هزینه کردم، الان نمیدونم . 

چراااا😢

نهه نخر اصلا نداره، من كلي وسايل دارم يه شمع تا حالا نفروختم، شيريني پزي هم رفتم كللللي وسايل خريدم يه سفارش نداشتم تو اين ٣،٤ سال ، نميدونم حالا شايد من خييلي بدشانسم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
تو هم که مثل منی، من فکر میکردم فقط من بدشانسم و کارام رو دستم میمونه

اااااخ دلم پره، كلي وسايل كيك پزي شيريني پزي، شمع سازي، كاشت ناخون دارم بخدا حتي هزار تومن هم كار نكردم.

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
اااااخ دلم پره، كلي وسايل كيك پزي شيريني پزي، شمع سازي، كاشت ناخون دارم بخدا حتي هزار تومن هم كار نك ...

منم‌همینطوری ام تو فروش اصلا شانس ندارم در صورتیکه وسیله ام رو میدم به یکی دیگه اون راحت میفروشش

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2706