2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت اشتباه

| مشاهده متن کامل بحث + 3020 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ب منم گفته دختره ولی لای پاشم دیدم صاف بود هیچی نداشت ک بگیم پسره.کلی ام لباس خریدم منو ترسوندی اسی

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2731
2740
انومالی پیش دکتر سونوگراف رفتم ولی امروز پیش دکتر خودم ک دیگه بیضه هاشو آلتشو نشونم داد

عزیزم،عیب نداره،پسر ک  خیلی خوبه،مبارکت باشه ،برو سیسمونیتو عوض کن پسرونه بگیر

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
پیراهناشو چیکار کنم... تو این کرونایی کسی پس میگیره لباس؟ 70میلبون سیسمونی خریدم

وا خدا شفات بده چخبره مگ جهازه؟دقیقا چی خریدی شد ۷۰😐

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
عزیزم،عیب نداره،پسر ک  خیلی خوبه،مبارکت باشه ،برو سیسمونیتو عوض کن پسرونه بگیر

ب زبون گفتنش راحته.من خودم یکماهه بهم گفته دختره انقدر باهاش حرف زدم اسمشو صدا زدم کلی لباس صورتی گوگولی خریدم ادم خیلی شوکه میشه

2706