2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت اشتباه

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 97 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا خدا شفات بده چخبره مگ جهازه؟دقیقا چی خریدی شد ۷۰😐

خیلی گرونیه خب. 18تومن تختش شد خب لباس پنبه ای سایزای مختلف ضد حساسیت جنس خوب بخری هر دونه ای 80تومن 50تومن خب گرونه

2728
خیلی گرونیه خب. 18تومن تختش شد خب لباس پنبه ای سایزای مختلف ضد حساسیت جنس خوب بخری هر دونه ای 80تومن ...

ما فامیلمون باباش ده میلیون پول سیسمونی داده بود بنده خدا نداشت

خدایا شکرت 
خیلی گرونیه خب. 18تومن تختش شد خب لباس پنبه ای سایزای مختلف ضد حساسیت جنس خوب بخری هر دونه ای 80تومن ...

گرونی هست ولی ن دیگ انقدر عزیزم‌منم سیسمونی جنس خوب خریدم نهایتش میشه ۲۵ تومن.

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2740

اگه آکبند باشن و از یه جا خریده باشی ببری همونجا با پسرونش عوض میکنه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
شاکری سه ماه دقیق میگه دوازده هفته 

شاکری خوبه ولی هیچوقت تو سه ماهگی هیچکس دقیق نمیگ.عزیزم خودت الان تو تاپیکی هستی ک تو انومالی بهش اشتباه گفتن سه ماهگی ک دیگ هیچی ملوم نی

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

خب تو جنسای گرون قیمت خریدی بابای آدم داشته باشه خب آدم باید بخره 

خدایا شکرت 
پیراهناشو چیکار کنم... تو این کرونایی کسی پس میگیره لباس؟ 70میلبون سیسمونی خریدم

70میلیون

خواهر عقلم خوب چیزیه

30تومنشو میخریدی بقیه اش رو پس انداز میکردی

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
اگه آکبند باشن و از یه جا خریده باشی ببری همونجا با پسرونش عوض میکنه 

ن واسه من گفت عوص نمیکنیم چون ملوم نیس تا وقتی بیای ما جنس جدید اورده باشیم یا ن بعد اینا قدیمیه میمونه رو دستمون

2706