2752
2734
عنوان

تعیین جنسیت اشتباه

| مشاهده متن کامل بحث + 3021 بازدید | 97 پست
70میلیون خواهر عقلم خوب چیزیه 30تومنشو میخریدی بقیه اش رو پس انداز میکردی

مامانم خیلی ذوق داشت بنده خدا..... مادر شوهرم خیلی دختر دوس داشت خودش 4تا پسر داره نوهاشم پسرن همش ذوق میزد.. زنگ زدم خبرش دادم بچه پسره دپرس شد

دیگه بیضه هاش مشخص بود من دیگه خیلی دیر بشه10هفته دیگه زایمانمه مشخصه همه چی

اشکال نداره منم از اشناهام اینجوری بود ولی اون تن بچش پوشوند لباسای گل گلی صورتی...تخت صورتی کلن صورتی گرفته بود

2731
مگه بره توام اشتب شده مکه دختر نیست 

ن اشتب نشده ولی من همونجا همینجوری پرسیدم اینو گفت بهم.ولی هنوز واسه بار دوم نرفتم سونو ولی از  عکساشو سونوش قطعی دختره مشخصه.توانومالی هم بهم نشونش داد

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
مامانم خیلی ذوق داشت بنده خدا..... مادر شوهرم خیلی دختر دوس داشت خودش 4تا پسر داره نوهاشم پسرن همش ذ ...

همیننننننننن

منم دوست دارم این بچم دختر باشه

بعد میگم هرچی باشه فقط سالم باشه ان شاءالله

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
۱۸ هفتگی پنج ماه

منم 18هفتگی رفتم تازه پیش ی دکتر ک اینقده عکسای سونو گرافیش واضح و مشخصه کیف میکنی فکر نمیکردم اشتباه کنه... پس حتما با این که 18هفته ای دکتری ک تشخیصش خوبه ارجحیت داره ب دکتری ک دستگاهاش فقط خوبن

واسه همین من تو nt حتی نپرسیدم... میترسم ی جنسیت بگه بهش دل ببندم تو هفته های بالاتر نتونم کنار بیام

چقدر سخت استارتر اما نگران نباش باهاش انس میگیری یکم زمان میبره

به زندگیم خوش اومدی....
واسه همین من تو nt حتی نپرسیدم... میترسم ی جنسیت بگه بهش دل ببندم تو هفته های بالاتر نتونم کنار بیام ...

اره خیلی...خوب کردی حتما پیش ی سونوگراف خوب برو ان شاءالله ک از این اتفاقا برا شما نیوفته

منم 18هفتگی رفتم تازه پیش ی دکتر ک اینقده عکسای سونو گرافیش واضح و مشخصه کیف میکنی فکر نمیکردم اشتبا ...

من تومانیتور الت تناسلی دخترمو نشونم داد رسما خالی بود😂درازی چیزی نداش 

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2706