2733
2739
وا چرا اینجورین همکلاسیات؟؟؟

به خدا به من رسید غذا خوردن گناه شد فک کنم تا دیروز هیچ کی به کسی کاری نداشت 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
خوب میرفتی سالن غذاخوری شاید دلش خواسته

خب تنها نبودم ک یکی دیگم بعد من غذاشو خورد همیشه همه میخورن 

منم همین فکر و میکنم ک دلش خواست اینجوری کرد چون واقعا میگم به خدا بو نداشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تنها نبودم ک یکی دیگم بعد من غذاشو خورد همیشه همه میخورن  منم همین فکر و میکنم ک دلش خواست ...

ببین اگر روتینه، این دختر مشکل داره، اعصاب براش نگذار

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2731
سلف ندارین ؟میبری سر کلاس ؟ اگه همه میارن و عادیه واقعا به اون ربطی نداشت  میگفتی بیا ی لقمه ...

ارههه به خدا همه میارن میگم طرف تن ماهی آورده بود سالاد ماکارونی اول زنگ میخوره من زنگ ناهار خوردم اونم خیلی ها نبودن نصف بچه ها بودن 

دقیقا خودمم میگم دلش خواست چون قبلش هیچ کدوم چیزی نگفتن اگه بو داشت دو دقیقه اول میگفتن بوی چیه کی داره غذا میخوره ولی کسی چیزی نگفت دختره تا آمد کنارم غذارو دید اینجوری گفت 

کیسه بکسشون نشی ها … کوتاه بیایی از فردا هر کی شب راحت نخوابیده یا از جایی …. شده بهش ، میاد سر شما ...

انگار لال میشمم به خدا رفیقم میگه چرا می‌ترسی از جواب دادن دوس ندارم واقعا با کسی لج بیوفتم ولی قشنگ نبود حرفش من اصلا نفهمیدم غذام و چ جوری خوردم 

2740
اسی شایدم حامله بود دلش خواسته  یوقت بچش کج و لوچ نشه😂🤣

کاشششش همین جور میگفتم بهش میریدم ولی میگم زشته چیزی نگو بلخرع سه سال باید با اینا کنار بیای  😂🤦🏻‍♀

ببین اگر روتینه، این دختر مشکل داره، اعصاب براش نگذار

کاش جوابشو میدادم اشتباه کردم 

این همه جا هست سرکلاس میخوردی؟ میدونستی بی فرهنگیه؟

یعنییی چی بی فرهنگیه واقعا فرهنگ و تو ی غذا می‌بینید ؟ وقتی همه میارن میخورن فک نمیکنم مشکلی باشه اولین بار نبود ک بگم آره من اولین بار غذا بردم اینا دلشون خواسته همه میارن میخورن حتی خود اون شخصصص ! 

دقیقا همه ام سر کلاس میخورن !

انگار لال میشمم به خدا رفیقم میگه چرا می‌ترسی از جواب دادن دوس ندارم واقعا با کسی لج بیوفتم ولی قشنگ ...

پس کمی هم رو حرمت نفس خودت کار کن چون لج افتادن با بعضی ها   لازمه تا طرف تکرار نکنه بی ادبیش رو

میخوای حرصشو دربیاری فردا باز غذا ببر زر مفت زد ادبش کن 🤭

چ جوری میشه تلافی کرد فردا ساندویجی میبرم😂🤦🏻‍♀

یعنییی چی بی فرهنگیه واقعا فرهنگ و تو ی غذا می‌بینید ؟ وقتی همه میارن میخورن فک نمیکنم مشکلی باشه او ...

اگر همه میخورن که کاری ندارم 

فکر کردم فقط شما بودی که در این صورت خوب نیست

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706