2752
2734

کیسه بکسشون نشی ها … کوتاه بیایی از فردا هر کی شب راحت نخوابیده یا از جایی …. شده بهش ، میاد سر شما خالی میکنه ….

غذاتم ببر و بخور مثل همه  و گوشی ت رو هم تا زمانیکه تنها مورد نیستی استفاده کن …

کوتاه بیایی ، میخورنت این جماعت ها …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درستش اینه که تو یک محیط بسته و عمومی غذا نخوریم چون بوش میپیچه و جلوه قشنگی نداره شماهم بهتر بود ت ...

حالا من عشق میکنم کسی کنارم غذا بخوره به صرافت میفتم یا سفارش بدم یا درست کنم 

درستش اینه که تو یک محیط بسته و عمومی غذا نخوریم چون بوش میپیچه و جلوه قشنگی نداره شماهم بهتر بود ت ...

گل من میگم غذا از دیشب مونده بود اصلا بو نداشت اگه خیلی بو دار بود ده نفر جلوم بودن اونا قبلش چیزی میگفتن فقط این اکیپ اینجوری گفتن حتی بغل دستی خودمم چیزی حس نکرده بود من نمی‌دونم این چ جوری از اون فاصله بو فهمیده 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃

اگر بقیه ام میان میخورن که اشکالی نداره اما اگر نمیارن حقیقتش بیرون تو فضایی باز بخوری بهتره یا بری بوفه گر صندلی داره یه نوشابه سفارش بده غذاتم اونجا بخور.

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
جوابشونو بده

من دختره رو بیرونم میبینم ولی اصلا لالم انگار همش میگم کاش میشستم تا قاشق آخر جلو چشماش می‌خوردم 🙂

گل من میگم غذا از دیشب مونده بود اصلا بو نداشت اگه خیلی بو دار بود ده نفر جلوم بودن اونا قبلش چیزی م ...

به خاطر بوش نبوده، منظورش این بود که اینجا نخور، 

من فکر کنم قندت افتاده بوده که سر کلاس خوردی، در هر صورت اینجور موقع ها که جلوی جمع آدم و ضایع می کنن، اصلا جوابشو نده و کار خودتو بکن

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
نگفتی کجای دانشگاه داشتی میخوردی

سر جای خودم و بغل دستی ام داشتم هیچ کس هیچی نگفته بود ! غذام تموم شده بود تازه یارو آمد اینجوری گفت 

چرا بعضی دانشگاه ها اینجوری شدن  همه با هم چپ افتادن خخخخ

این دیگه یه اختلال همه گیر شده و دانشگاه و … نداره … متاسفانه خیلی ها باید براشون حد گذاشت و چیزیکه تو خونه باید بهشون یاد میدادن و ندادن ، زحمتش میافته با همکلاس و همکار و همسایه و …

اون خیلی بیجا کرده ک حرفی زده  اگه تو دانشگاه اغلب اینجور غذاهارو می‌خورید عیب نداره که

دارم میگم طرف خودش قیمه میارههه اون یکی تن ماهی بعد من آخر ترم ی غذا بردم اینجوری کوفتم کردن 

چقدر عجیب عالیس در سرزمین عجایبب چه دخترای کم شعوری

الان منم کم شعورم ؟ بخاطر ی غذا 🤦🏻‍♀😂

2706