2733
2734
عنوان

چ مغازه ای سود داره بنظرتون

70 بازدید | 2 پست

من خودمو برا استخدامیا کشتم چند سال. بالاخره هم دبیری قبول شدم هم بانک ک درنهایت بانک رو انتخاب کردم. الان چند وقتی هست ک میرم سرکار دوتا بچه دارم همه گفتن معلمی رو انتخاب کن اما من چون پدرمادرم فرهنگی بودن از نزدیک مشکلات فرهنگیا رو دیده بودم و زده شده بودم قید معلمی رو زدم و  خلاصه اومدم بانک... 

از لحاظ حقوق بنظرم فرقی با معلمی نداره نسبت به ساعت کاری ک میایم سرکار ک حساب میکنم میبینم فرقی ندارن... بانک با بدبختی میشه مرخصی گرفت امروز بچم مریض شده مرخصی گرفتم اونم با کلی دعا و ثنا ک نه نگن! 

فکر میکردم بانک ی محیط خیلی شیک با ادمای خوب و باکلاسه اما خدا نصیب گرگ بیابون نکنه ی معاونی گیرمون افتاده بسیار خاله زنک و حسود و بداخلاق تازه مرد هست! اونم فقط با من بسیار زن ستیز هست و خلاصه واقعا اذیت شدم این چند وقته تو فکرم چند سال حقوقم رو جمع کنم بزنم ب ی کاری و از بانک بیام بیرون. نمیدونم چی خوبه میترسم پشیمون بشم خیلیا الان ارزوی جایگاه منو دارن... 

امروز ک کنار بچه هام بودم گرچه مریض شده یکیشون ولی ی ارامش خاصی داشتم تو خونه. من ده سال خانه دار بودم همیشه ارزوم کارمندی بود و حالم از کار خونه ب هم میخورد اما امروز ک خونه بودم انقد با عشق از بچم پرستاری کردم انقد خوب با پسرم برخورد کرذم مطمینم اگه مثل قبل بود و همش خانه دار بودم خیلی نااروم بودم تو خونه و با بچه هامم بد اخلاقی میکردم. البته مسایل مالی هم بی تاثیر نیست... ما مشکل مالی هم داشتیم که با سرکار رفتن من تا حدودی حل شده 

شما جای من باشید چ می کنید... 

فقط سالن زیبایی من حقیقتا اوایل هیچ سر رشته ای از سالن زیبایی نداشتم سالن زدم میز صندلی اجاره دادم 

جام اولش 30متر بود بعد شد 80متر الان دارم میکنم 120متر 

از همین مدیریت سالن خونه ماشین و پس انداز دارم 

کم کم خودت هم به چیزایی یاد بگیری عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید