2733
2734

قران خوندم الانم دارم گوش میدم ولی انگار قلبم داره میاد تو دهنم از اضطراب و چشام سیاهی میره ... آب قندم خوردم فایده نداشت نمیدونم چیکار کنم علتش چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نماز میخونم 

حموم میرم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

باید بری دکتر دارویی ،چیزی بهت بده برا این جور مواقع

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2740

من معمولا میزنم بیرون.میرم قدم میزنم.خرید میکنم.یا اگر شب باشه و امکانش نباشه ظرف میشورم.میام تو نینیسایت.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
با چی قبلا خوب میشدی ببین این  بیماری بهت تسلط پیدا کرده با قرآن خوندن که فعلا ی کار فعالیتی ان ...

اولین بارمه اینقد شدید اینطوری شدم ببخشید ولی انگار میخوام بالا بیارم😫

هیچی 

چون رفع نمیشه

بیز ترک قزدارن اعصابی یوخدو  ولی غیرتی چوخدو  خیلیمیخواامتعشق خاصم  اقاییم دنیامه  دخترترک شادو مهربونم عاشق والیبال وباشگاهم،تولجبازی وغرور زبون زد فامیل واطرافیانم،غرورموبراکسایی ک دوسشون دارم میزارم زمین اما کسایی ک حس خوب بهشون ندارم خدای غرورم..لجبازم چون اعتقاددارم کاریوک انجام میدم نیاز ب گفتنش نیس با دلیل ومنطق حرف میزنم همتونم دوس دارم برای خوشبختیم یه صلوات بفرستید