2733
2739

خانوما راهنمایی کنیید دوسالو دوماهشه هرچی باهاش حرف میزنم چن تا کلمه بیشتر نمیگه تلاش میکنه ولی نمتونه و اینم بگم همه حرکاتش دیر بود ۱سالو۸ماهگی راه رفت خیلی نگرانم راهنمایی کنید لطفن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم تا دوسالگی فقط مامان بابا و اسم عموشو میگفت تا اینکه بش تخم کفتر دادیم یه جوری زبونش باز شد که بعضی وقتا میگم کاش بش نمیدادم 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2728

اولا که مشکلی نیست ولی اگه می خوای مطمین بشی ببر متخصص اطفال چک کن چون میگی همه چیش دیر بوده

ثانیا تخم بلدرچین فوق العاده ست ابپز کن بهش بده زیاد نه حداکثر روزی ۳ تا اونم یه روز در میون

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
پناه برخدا میدم ببینم تاثیری داره

تاثیر داره عزیزم بمب ویتامین هاست

مخصوصا رو مغز بچه خیلی اثر داره

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
2738

ببین گلم پسر من شش ماهگی گفت مامان دوسالگیش برات سخنرانی میکرد ولی دخترم الان دوسالشه چن تا کلمه میگه فقط مامان بابا بیا کشمش یاعلی  بریم پی پی 

ببین 

همییین فقط 

یچه با بچه فرق داره مقایسه نکن .

من به روشون نمیارم ولی میسوزم

عزیز دلم یعنی روانت برات انقدر بی ارزشه ک حرف مردم رو مث خنجر برمیداری و بخودت ضربه میزنی . من ک با خودم میگم چقدر بی فرهنگ و بی شخصیتن ک یه فرشته پاک هم از زهرشون درامان نیست 

2706