2737
2734
عنوان

کسی هست علاقه داشته باشه بره قبرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 179 پست
درباره ی امام حسین کتاب لهوف.ولی فک نکنم بتونید زیاد بخونید قلبتون نمیتونه تحمل کنه من جرات ندارم با ...

ممنونم🌹

چیزی که به ادم تلنگر بزنه ادم هرزگاهی به خودش بیاد خیلی خوبه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
نه بابا اتفاقا خیلی هم خوبه به یاد گذشتگان باشیم و براشون خیرات و فاتحه و ... چون اونها به گردنمون ح ...

ولی یه چیزی بگم 

از اینکه میگن اموات حضور دارن

مادر من هر شب برای پدرش نماز قضا میخوند

بر حسب اتفاق دیشب خسته بود نخوند ما هم نمیدونستیم که نخونده 

طفلک خواهر کوچیکم یهو اومد تو اتاق من گفت فلانی یهویی که چیزی اومد تو ذهنم خیلی ترسیدم

گفتش هدفون تو گوشم بود داشتم آهنگ گوش میدادم همین طوری تو ذهنم به مرگ و کردن هم فکر میکردم که یهو تصویر جنازه پدربزرگ که روش پلاستیک کشیده بودن اومد جلو چشام

من خیلی ترسیدم 

چرا باید یه همچین چیزی به ذهنم بیاد ؟!!

به مامانم که گفتیم

مامانم گفت راستش من امشب حوصله نداشتم براش نماز قضا نخوندم 

اون خیرات میخواد

ناراحته که امشب ثواب نماز بهش نرسیده اینطوری به ذهن تو اومده یاد اوری کرده 

بعدش خواهرم دو رکعت نماز قضا براش خوند

گفت آخیش خودم آروم شدم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟ یعنی میرید مسافرت سر می‌زنید به قبرستان اون منطقه؟یا فقط از قبور مشاهیر دیدن میکنید؟

حتما روز آخر به مزار سر میزنم 

مزار هر شهر و کشور نشانه فرهنگی هست

عروسی تعمید دفن اینا مراسم های عجیبی هستن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
حتما روز آخر به مزار سر میزنم  مزار هر شهر و کشور نشانه فرهنگی هست عروسی تعمید دفن اینا مراسم ...

چه جالب!

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
خانم یکم فکر کنید سطحی نه عمیق. ادم جلوی ارباب بی کفن کفن میخره؟این همه هیت میرید نمیدونید نباید ای ...

عزیزم اینا یه سری اعتقاداتی هست که پایه و اساس نداره صرفا یه باور قلبی هست که به شخصه مخالفم 

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
سلام عزیزم خوبید انشاالله همیشه سلامت باشید

سلام بسیار ممنونم

خدا به همه تن و سالم و روان شاد بده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706