2752
2734
عنوان

درد آپاندیس بیشتر کجاست؟

79 بازدید | 14 پست

امروز از صبح که بیدار شدم کمرم و به خصوص پهلو هام به قدری درد میکنن که نمیتونم حتی تکون بخورم خیلییی گرفتگی شدید داره انگار اول سمت راست بود الان دوطرف باشه میترسم اپاندیس باشه

نه بابا عرق کردی سرد شدی یهـو

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سمت راست شکم درد شروع میشه میزنه به ناف حالت تهوع و بعضاً استفراغ . خشکی بدن و احساس سرما. بی اشتهایی شدید . کدومشو داری

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

کمر درد ربطی به آپاندیس نداره

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
سمت راست شکم درد شروع میشه میزنه به ناف حالت تهوع و بعضاً استفراغ . خشکی بدن و احساس سرما. بی اشتهای ...

به ناف که نزده بیشتر پهلو هاست حالت تهوع رو دارم ولی بقیه رو نه ایشالا که نیست

دردی کخ من دارم مثل اسپاسم و گرفتگی هست تو پهلو هام بیشتر

به ناف که نزده بیشتر پهلو هاست حالت تهوع رو دارم ولی بقیه رو نه ایشالا که نیست دردی کخ من دارم مثل ...

سرما خوردی کمر درد و پهلو درد ربطی به آپاندیس نداره

کمر درد ربطی به آپاندیس نداره

خب خداروشکر

مامانم یه لحظه ترسوندتم

ولی خدا هیچوقت این درد منو نصیبتون نکنه ایشالا نفس میکشم انقدر درد میگیره گریم میگیره

خب خداروشکر مامانم یه لحظه ترسوندتم ولی خدا هیچوقت این درد منو نصیبتون نکنه ایشالا نفس میکشم انقدر ...

من آپاندیس مو عمل کردم هیچوقت دردش یادم نمیره😔

چرا مگه چطوریه 

وحشتناک بود نفسمو میبرید 😭

از درد زایمانتم سخت تره 

من سزارین شدم درد نکشیدم پلی آپاندیس خیلی درد داشت ولی فکر نکنم به درد زایمان برسه

2706